MÁM ZÁUJEM!

Pricing specialist - Špecialista pre cenotvorbu

Čo bude tvojou náplňou práce:

* Tvorba pravidelných, príležitostných cenníkov a individuálnych cien pre zákazníkov
* Spracovanie a analýza nákupných cien a údajov z trhu
* Tvorba analýz a reportov v zmysle požiadavky vedenia
* Participácia na nových projektoch v rámci spoločnosti - nové druhy cenníkov, kampaní
* Reporting (pricing team, nákupcovia, board atď.)
* Intenzívna komunikácia s nákupcami a obchodným tímom pri tvorbe cenníkov
* Riešenie ad-hoc požiadaviek / dotazov od pricing teamu / prevádzok / SF / nákupcov
* Zlepšovanie používaných systémov ( IPOD, Siebel, SC, MDW, IS, Excelovské súbory )
* Návrh zmien / úprav stratégie a procesu cenotvorby za účelom zvyšovania efektívnosti
* Aktualizácia / vytváranie databáz

Čo k tomu budeš potrebovať:

* VŠ vzdelanie ekonomického/technického zamerania alebo relevantnú min. 2-ročnú prax
* Prax z pozície v oblasti cenotvorby, kontrolingu, prípadne analytickej práce s dátami je podmienkou
* Skúsenosť z podobnej pozície v oblasti obchodu, resp. nákupného alebo predajného oddelenia je výhodou
* Pokročilú znalosť práce s MS Office - Excel, Power Point
* Schopnosť pracovať s SQL
* Skúsenosti s Power Pivot / Query / BI, VBA sú výhodou
* Anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni (B1)
* Analytické, matematické a strategické myslenie

Čo ti ponúkame:

* Trvalý pracovný pomer s dobou neurčitou a nástupnou mzdou od 1.700 EUR (finálna výška mzdy v závislosti od skúseností kandidáta)
* Zázemie úspešnej medzinárodnej spoločnosti
* Rozširovanie svojich znalostí formou rôznych školení a tréningov
* Flexibilný pracovný čas a možnosť pracovať z domu
* Až 5 dní voľna nad rámec zákona
* Zlatú METRO kartu na nákup a k tomu počas roka nielen kredit 432 € ale naviac aj 5%-tný spätný bonus za každý nákup
* Stravovanie vo firemnej reštaurácii
* Sociálny program (teambuilding, Vianočná party, MDD, Mikuláš…)
* Možnosť získať MultiSport kartu
* Skvelý tím kolegov a kolegýň, s ktorými sa nikdy nenudíš :-)

Ak ťa naša ponuka zaujala, klikni na Mám Záujem a

pošli nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Budeme sa tešiť na osobné stretnutie.

Kontakt

METRO Cash & Carry SR s.r.o.
Regína Mahútová
Senecká cesta 1881
900 28 Ivanka pri Dunaji
Slovensko
Viete o niekom, kto by mal o pozíciu záujem? Zdieľajte!
VŠETKY VOĽNÉ POZÍCIE
PREČO DO METRO Centrála Kampus
ID: 4407005  Dátum zverejnenia: 19.8.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac