Administratívny asistent/ka na stavbe električkovej radiály

METRO Bratislava a.s.

Miesto práce
Muchovo námestie, Petržalka
Termín nástupu
Ihneď
1 300 EUR/mesiac13 a 14 plat v závislosti od dosiahnutých výsledkov spoločnosti a tvojej pracovnej výkonnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme do nášho tímu?
• Hľadáme človeka so záujmom o verejný priestor
• Diplomata ktorého baví komunikovať
• Človeka pre ktorého je neočakávaná situácia výzvou
• Parťáka/parťáčku do nášho kolektívu

Ak si sa v týchto štyroch bodoch našiel/a, čítaj ďalej.

Do našej rastúcej firmy hľadáme nových šikovných kolegov a kolegyne so skúsenosťami v oblasti administratívnej podpory na inžinierskej stavbe na trvalý pomer.

Čo budeš u nás robiť?
- Budeš zabezpečovať administratívnu podporu pre stavbu električkovej radiály v Petržalke v zmysle pokynov vedúceho pracovníka,
- Budeš riešiť časovú administráciu a rozdelenie projektov oddelenia (príprava podkladov na stretnutia, správa sharepointu, dohliadanie na plnenie úloh členov teamu a pod),
- Budeš pripravovať a organizovať pracovné stretnutia v spolupráci s projektovými manažérmi najmä však stavebnými dozoromi na príslušnom projekte.
- Budeš vytvárť zápisy a záznamy v súvislosti s projektom výstavby električkovej radiály
- Budeš zabezpečovať obeh dokladov a pošty v rámci prideleného projektu

Získaš zázemie stabilnej, rozrastajúcej sa firmy v oblasti príprav projektovo-inžinierskej činnosti a stavebného dozoru investičných činností pozemných aj inžinierskych stavieb.
Budeš súčasťou kvalitného tímu, ktorý spoločne tvorí skvelú firemnú kultúru.
Získaš/vycibríš svoje zručnosti a vedomosti v projektovom manažmente investícií po celej Bratislave.
Pravidelné teambuildingy v skvelom kolektíve.
Trinásty a štrnásty plat v závislosti od hospodárskych výsledkov firmy a tvojej pracovnej výkonnosti.
Pravidelný homeoffice po dohode s vedúcim.
Firemná káva a minerálka je samozrejmosťou.

Kontaktujte nás cez portál profesia zaslaním životopisu a my sa Vám ozveme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, architektúra, technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

administratíva stavieb

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Technické myslenie
• Organizačná schopnosť
• Dôslednosť, precíznosť
• Komunikatívnosť
• Samostatnosť
• Flexibilita
• zodpovedajúca odborná úroveň, primeraná znalosť všeobecne platných predpisov a zákonov súvisiacich s výkonom funkcie a dobrá znalosť podnikových predpisov a smerníc
•Skúsenosť na inžinierskej alebo pozemnej stavbe ako administratívna výpomoc – výhodou
• - skúsenosť s FIDIC-ovými stavbami – výhodou
• znalosť programu AutoCAD - výhodou

Metro Bratislava, a.s. je rozvíjajúca spoločnosť, ktorá zabezpečuje projektový manažment, stavebný dozor, ako aj prípravu a realizáciu stavieb v oblasti pozemných a inžinierskych projektov. Jednou z našich dôležitých aktivít je spolupráca na budovaní nosného systému mestskej hromadnej dopravy v Bratislave . Akcionármi spoločnosti sú mesto Bratislava a Ministerstvo dopravy a výstavby SR. Bližšie informácie o spoločnosti nájdete na webovom sídle www.metroba.sk
ID: 4549846  Dátum zverejnenia: 31.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac