Reagujte bez životopisu

Stavebný dozor - odborník zodpovedný za prevádzkové súbory, elektro (troleje, rozvody NN, VN, slaboprúd)

METRO Bratislava a.s.

Miesto práce
Muchovo nám., Petržalka
Termín nástupu
Ihneď
2 200 EUR/mesiac13. a 14 plat v závislosti od dosiahnutých výsledkov spoločnosti za príslušné obdobie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné zastrešenie prípravy a realizácie stavebných projektov
• Prevzatie a kontrola projektovej dokumentácie
• Riadenie a koordinovanie stavebných projektov
• Zodpovedanie za dodržiavanie schválených termínov, kvalitatívnych a finančných míľnikov
• Spolupracovanie so stavebnými projektantmi a dozorom stavby
• Kontrolovanie kvality vykonaných prác
• Účasť na obchodných stretnutiach ohľadne realizácie stavebných projektov
• Zabezpečenie súladu realizovanej stavby s projektom
• Zodpovednosť za kontrolu dodržovanie kvality a harmonogramu vykonaných prác v súlade s projektovou dokumentáciou a zmlúv uzatvorených s dodávateľmi
• Kontrola subdodávateľov
• Technické komentáre k zmluvnej agende
• Technická podpora pri príprave tendrov
• Reporting - pravidelne informovanie vedenia spoločnosti o postupe stavebných prác
• Preberanie stavebných diel
• Výkon stavebného dozoru na stavbe

• Získaš zázemie stabilnej, rozrastajúcej sa firmy v oblasti príprav projektovo-inžinierskej činnosti a stavebného dozoru investičných činností pozemných aj inžinierskych stavieb.
• Budeš súčasťou kvalitného tímu, ktorý spoločne tvorí skvelú firemnú kultúru.
• Získaš/vycibríš svoje zručnosti a vedomosti v projektovom manažmente investícií po celej Bratislave.
• Pravidelné teambuildingy v skvelom kolektíve.
• Trinásty a štrnásty plat v závislosti od hospodárskych výsledkov firmy a tvojej pracovnej výkonnosti.
• Pravidelný homeoffice po dohode s vedúcim.
• Firemná káva a minerálka je samozrejmosťou.
• Parkovanie v areáli METRO Bratislava a.s.

Chceš sa podieľať na investičnom rozvoji hlavného mesta Bratislava?
Bavia ťa projektové dokumentácie, stavby, komunikácia s dodávateľmi a obchodnými partnermi?
Nečakané situácie riešiš s chladnou hlavou a si na ne vyzbrojený/á zásobou kreatívnych riešení?
Ak si odpovedal/a trikrát áno, čítaj ďalej!

Do našej rastúcej firmy hľadáme nových šikovných kolegov a kolegyne so skúsenosťami v oblasti elektro (trolejové vedenie, rozvody NN, VN, slaboprúd) na trvalý pomer na pozíciu Stavebný dozor.

Ak si sa ten/tá, ktorý/á chce pomôcť svojou odbornosťou zveľadiť Bratislavu a našiel si sa v troch otázkach a chceš byť súčasťou kvalitného, rozrastajúceho sa tímu, asi si náš človek!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

3

• minimálne stredoškolské vzdelanie technického zamerania
- odborná prax stavebného dozoru/stavbyvedúceho na stavbách týka
týkajúcich sa výstavby, modernizácie, resp. komplexnej rekonštrukcie stavieb energetických zariadení (elektro – energetické) v zmysle zákona 251/2012 Z.z., alebo koľajových dráh/tratí t.j. električkových, železničných alebo iných špeciálnych tratí/dráh z toho:
Aspoň jedna stavba týkajúca sa výstavby, modernizácie resp. komplexnej rekonštrukcie stavieb energetických zariadení (elektro-energetické) v zmysle zákona 251/2012 Z.z., alebo koľajových dráh/tratí, t.j. električkových, železničných alebo iných špeciálnych tratí/dráh, ktorej zmluvná cena bola minimálnej výške 1 000 000 (slovom: jeden milión) eur bez DPH.
• Skúsenosti so stavbami podľa FIDIC zmluvných podmienok „Červená kniha“ výhodou
• znalosť stavebných a technických procesov
• Technické myslenie
• Organizačná schopnosť
• Dôslednosť, precíznosť
• Komunikatívnosť
• Vyjednávacia schopnosť
• Samostatnosť
• Flexibilita

Metro Bratislava, a.s. je rozvíjajúca spoločnosť, ktorá zabezpečuje projektový manažment, stavebný dozor, ako aj prípravu a realizáciu stavieb v oblasti pozemných a inžinierskych projektov. Jednou z našich dôležitých aktivít je spolupráca na budovaní nosného systému mestskej hromadnej dopravy v Bratislave . Akcionármi spoločnosti sú mesto Bratislava a Ministerstvo dopravy a výstavby SR. Bližšie informácie o spoločnosti nájdete na webovom sídle www.metroba.sk
ID: 4397654  Dátum zverejnenia: 11.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac