Reagujte bez životopisu

Junior finančný analytik

METRO Bratislava a.s.

Miesto práce
Muchovo nám., Petržalka
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.80-120 hodín mesačne, je možné si flexibilne odpracovať v čase od 7:00-15:00 cez pracovné dni po dohode s vedúcim. Po 2-3 mesiacoch s možnosťou uzatvorenia pracovnej zmluvy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava pravidelných štandardizovaných a ad hoc reportov
- administratívna podpora finančného oddelenia
- operatívne zabezpečovanie úloh podľa zadania CFO
- ďalšie úlohy súvisiace s administratívnym chodom oddelenia

Získaš zázemie stabilnej, rozrastajúcej sa firmy v oblasti príprav projektovo-inžinierskej činnosti a stavebného dozoru investičných činností pozemných aj inžinierskych stavieb.
Budeš súčasťou kvalitného tímu, ktorý spoločne tvorí skvelú firemnú kultúru.
Získaš/vycibríš svoje zručnosti a vedomosti v projektovom manažmente investícií po celej Bratislave.
Pravidelné teambuildingy v skvelom kolektíve.
Trinásty a štrnásty plat v závislosti od hospodárskych výsledkov firmy a tvojej pracovnej výkonnosti.
Pravidelný homeoffice po dohode s vedúcim.
Firemná káva a minerálka je samozrejmosťou.

Do našej rastúcej firmy hľadáme nových šikovných kolegov a kolegyne so skúsenosťami v oblasti ekonomiky, účtovania či financií na dohodu na pozíciu Junior finančný analytik.

Ak si sa ten/tá, ktorý/á chce pomôcť svojou odbornosťou zveľadiť Bratislavu a našiel si sa v troch otázkach a chceš byť súčasťou kvalitného, rozrastajúceho sa tímu, asi si náš človek!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo, Finančný manažment, vhodné pre absolventov strednej školy a študenta VŠ

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- základné ekonomické znalosti (Výsledovka, Súvaha, DPH )
- chuť učiť sa a pracovať na sebe
- samostatnosť, zodpovedný prístup k práci

Metro Bratislava, a.s.je rozvíjajúca spoločnosť, ktorá zabezpečuje projektový manažment, stavebný dozor, ako aj prípravu a realizáciu stavieb v oblasti pozemných a inžinierskych projektov. Doterajšou hlavnou náplňou spoločnosti je príprava a realizácia nosného systému mestskej hromadnej dopravy v Bratislave. Akcionármi spoločnosti je mesto Bratislava a Ministerstvo dopravy a výstavby SR. Bližšie informácie o spoločnosti nájdete na webovom sídle www.metroba.sk
ID: 3894824  Dátum zverejnenia: 8.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.