Stavebný dozor - dopravné stavby

METRO Bratislava a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
1 700 EUR/mesiacfinálna úroveň mzdy závisí od profesijnej kvalifikácie a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné zastrešenie prípravy a realizácie stavebných projektov
• Prevzatie a kontrola projektovej dokumentácie
• Riadenie a koordinovanie stavebných projektov
• Zodpovedanie za dodržiavanie schválených termínov, kvalitatívnych a finančných míľnikov
• Spolupracovanie so stavebnými projektantmi a dozorom stavby
• Kontrolovanie kvality vykonaných prác
• Účasť na obchodných stretnutiach ohľadne realizácie stavebných projektov
• Dohľad nad správnym ocenením projektu a spracovaním cenovej ponuky
• Zabezpečenie súladu realizovanej stavby s projektom
• Zodpovednosť za kontrolu dodržovanie kvality a harmonogramu vykonaných prác v súlade s projektovou dokumentáciou a zmlúv uzatvorených s dodávateľmi
• Kontrola a koordinácia subdodávateľov
• Technické komentáre k zmluvnej agende
• Technická podpora pri príprave tendrov
• Reporting - pravidelne informovanie vedenia spoločnosti o postupe stavebných prác
• Preberanie stavebných diel
• Výkon stavebného dozoru na stavbe

13. a 14 plat v závislosti od dosiahnutých výsledkov spoločnosti za príslušné obdobie
Práca na významnom projekte pre Hlavné mesto Bratislava
Kariérny rozvoj
Práca v tíme špecialistov
Služobný telefón

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

3

• Odborná prax stavebného dozoru ako kvalifikovaný odborník
• Držiteľ Osvedčenia o vykonaní odbornej skúšky podľa Zákona NR SR č. 138/1992 Z.z. o autorizovaných architektoch a autorizovaných stavebných inžinieroch v znení neskorších predpisov vydané Slovenskou komorou stavebných inžinierov na činnosť stavebného dozoru s odborným zameraním Inžinierske stavby
• Skúsenosti so stavbami
• znalosť stavebných a technických procesov
• Technické myslenie
• Organizačná schopnosť
• Dôslednosť, precíznosť
• Komunikatívnosť
• Vyjednávacia schopnosť
• Samostatnosť
• Flexibilita

Metro Bratislava, a.s. je rozvíjajúca spoločnosť, ktorá zabezpečuje projektový manažment, stavebný dozor, ako aj prípravu a realizáciu stavieb v oblasti pozemných a inžinierskych projektov. Jednou z našich dôležitých aktivít je spolupráca na budovaní nosného systému mestskej hromadnej dopravy v Bratislave . Akcionármi spoločnosti sú mesto Bratislava a Ministerstvo dopravy a výstavby SR. Bližšie informácie o spoločnosti nájdete na webovom sídle www.metroba.sk
ID: 3783723  Dátum zverejnenia: 30.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac