1 800 - 2 400 EUR

Projektový manažér (Real-Estate Development) (Ref. č.: 01)

METRO Bratislava a.s.

Miesto práce
Muchovo nám., Petržalka
Termín nástupu
1.12.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné zastrešenie prípravy a realizácie stavebných projektov
• Prevzatie a kontrola projektovej dokumentácie
• Riadenie a koordinovanie stavebných projektov
• Zodpovedanie za dodržiavanie schválených termínov, kvalitatívnych a finančných míľnikov
• Spolupracovanie so stavebnými projektantmi a dozorom stavby
• Kontrolovanie kvality vykonaných prác
• Účasť na obchodných stretnutiach ohľadne realizácie stavebných projektov
• Dohľad nad správnym ocenením projektu a spracovaním cenovej ponuky
• Zabezpečenie súladu realizovanej stavby s projektom
• Zodpovednosť za kontrolu dodržovanie kvality a harmonogramu vykonaných prác v súlade s projektovou dokumentáciou a zmlúv uzatvorených s dodávateľmi
• Kontrola a koordinácia subdodávateľov
• Technické komentáre k zmluvnej agende
• Technická podpora pri príprave tendrov
• Reporting - pravidelne informovanie vedenia spoločnosti o postupe stavebných prác
• Preberanie stavebných diel

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1800 - 2400 + bonus 13. a 14. plat v závislosti od dosiahnutých výsledkov spoločnosti za príslušné obdobie

Práca na významných projektoch pre Hlavné mesto Bratislava
Kariérny rozvoj
Práca v tíme špecialistov
Služobný telefón
Notebook

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebný priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• Skúsenosti so stavbami nad 2 mil. EUR
• Znalosť stavebných a technických procesov
• Technické myslenie
• Organizačná schopnosť
• Dôslednosť, precíznosť
• Komunikatívnosť
• Vyjednávacia schopnosť
• Samostatnosť
• Flexibilita

Metro Bratislava, a.s.je rozvíjajúca spoločnosť, ktorá zabezpečuje projektový manažment, stavebný dozor, ako aj prípravu a realizáciu stavieb v oblasti pozemných a inžinierskych projektov. Doterajšou hlavnou náplňou spoločnosti je príprava a realizácia nosného systému mestskej hromadnej dopravy v Bratislave. Akcionármi spoločnosti je mesto Bratislava a Ministerstvo dopravy a výstavby SR. Bližšie informácie o spoločnosti nájdete na webovom sídle www.metroba.sk

Primaciálne nám. 1
811 01 Bratislava

Kontakt

ID: 3783723   Dátum zverejnenia: 10.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1800 - 2400 + bonus 13. a 14. plat v závislosti od dosiahnutých výsledkov spoločnosti za príslušné obdobie