Chcete pracovať ako technik, zvárač či mechanik? METRANS /Danubia/ a.s. je to pravé miesto pre Vás!

METRANS /Danubia/, a.s.

Miesto práce
Povodská cesta 18, Dunajská Streda
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Sleduje technický stav zariadení
- Vypomáha pri opravách a údržbách s technikmi a s elektrikármi
- Nahlasuje prípadné väčšie poruchy strojov
- Nahlasuje potrebu nákupu náhradných dielov
alebo
- Kontroluje kontajnery podozrivé na poškodenie
- Vykonáva podrobnú technickú kontrolu poškodených kontajnerov
- Vystavuje protokoly o technickom stave kontajnera
- Mailová komunikácia s opravovňou v Prahe (zasielanie protokolov o technickom stave kontajnera + fotodokumentáciu)
alebo
- Zváranie s CO /TUV cerifikát vítaný/
- Rezanie/nahrievanie s autogen
- Zváranie elektródou

Jedná sa o vzájomne kumulatívnu pozíciu.

- zázemie a stabilita veľkej medzinárodnej spoločnosti
- seriózny a otvorený prístup
- perspektívna práca v modernej spoločnosti
- kompletné vstupné zaškolenie
- stravovanie vo firemnej reštaurácii
- priateľský a profesionálny kolektív

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Pošlite nám prosím Váš životopis na: hr@metrans.sk
V predmete mailu označte prosím názov pozície.
Všetky žiadosti podrobne vyhodnotíme a len vybraných kandidátov budeme kontaktovať. Všetky zaslané životopisy a motivačné listy si ponecháme v evidencii po dobu šesť mesiacov v zmysle § 6, 7 Zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Po tejto lehote v zmysle § 13,14 toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2017 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- VZV preukaz výhodou
- preukaz skupiny T výhodou
- pozornosť
- praktické myslenie
- spoľahlivosť
- technický talent
- analytické myslenie

Skupina METRANS je poskytovateľom all-inclusive just-in-time intermodálnej železnično-cestnej prepravy, prevádzkovaním vlastných vlakov s námorným nákladom z / do Českej republiky, Slovenska, Maďarska a nových servisov do vnútrozemia Nemecka a Rakúska, ktoré sú spojené prostredníctvom železnice s hlavnými európskymi prístavmi vrátane Hamburgu, Bremerhavenu, Rotterdamu a Duisburgu, alebo hlavných južných železničných spojení do Koperu, Trieste, Rijeky .
Spoločnosť METRANS má vybudovanú vlastnú sieť vysoko sofistikovaných kontajnerových terminálov a moderných železničných záchytných terminálov v Čechách, na Slovensku a v Rakúsku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Povodská cesta 18
929 01 Dunajská Streda

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Marcinkó
Tel.: +421 31 3234 257
E-mail: poslať životopis
ID: 3238547   Dátum zverejnenia: 10.11.2017