Opravár dopravných a manipulačných strojov – pozícia vhodná aj pre absolventa

METRANS /Danubia/, a.s.

Miesto práce
Haniská pri Košiciach, Košice
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Sleduje technický stav zariadení
- Vypomáha pri opravách strojov a údržbách s technikmi a s elektrikármi
- Nahlasuje prípadné väčšie poruchy strojov
- Nahlasuje potrebu nákupu náhradných dielov

- zázemie a stabilita veľkej medzinárodnej spoločnosti
- seriózny a otvorený prístup
- perspektívna práca v modernej spoločnosti
- kompletné vstupné zaškolenie
- priateľský a profesionálny kolektív
- možnosť získania nových skúsenosti v oblasti obsluhy a údržby manipulačnej techniky,
- kreatívnu prácu pre nadšencov s dušou technika, strojára, ktorý nechce pracovať monotónne za pásom výrobnej linky

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Pošlite nám prosím Váš životopis na: hr@metrans.sk
V predmete mailu označte prosím názov pozície.
Všetky žiadosti podrobne vyhodnotíme a len vybraných kandidátov budeme kontaktovať. Všetky zaslané životopisy a motivačné listy si ponecháme v evidencii po dobu šesť mesiacov v zmysle § 6, 7 Zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Po tejto lehote v zmysle § 13,14 toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

odbor: strojný mechanik, resp. odbor: mechanik opravár - stroje a zariadenia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s obsluhou strojov: traktor, autožeriav, nakladač, bager, vysokozdvižný vozík
- skúsenosti s opravou mechanických častí strojov, motorová časť vrátane hydrauliky, jednoduché meranie funkčnosti elektrických obvodov
- pozornosť
- praktické myslenie
- spoľahlivosť
- technický talent
- analytické myslenie

Skupina METRANS je poskytovateľom all-inclusive just-in-time intermodálnej železnično-cestnej prepravy, prevádzkovaním vlastných vlakov s námorným nákladom z / do Českej republiky, Slovenska, Maďarska a nových servisov do vnútrozemia Nemecka a Rakúska, ktoré sú spojené prostredníctvom železnice s hlavnými európskymi prístavmi vrátane Hamburgu, Bremerhavenu, Rotterdamu a Duisburgu, alebo hlavných južných železničných spojení do Koperu, Trieste, Rijeky .
Spoločnosť METRANS má vybudovanú vlastnú sieť vysoko sofistikovaných kontajnerových terminálov a moderných železničných záchytných terminálov v Čechách, na Slovensku a v Rakúsku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Povodská cesta 18
929 01 Dunajská Streda
ID: 3213281   Dátum zverejnenia: 12.10.2017