Technický kontrolór kontajnerov

METRANS /Danubia/, a.s.

Miesto práce
Povodská cesta 18, Dunajská Streda
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
nástupný plat 550€ + 100€ + príplatky + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skupina METRANS je už dlhodobo jedným z lídrov trhu kombinovanej dopravy v Európe, ktorá má vybudovanú vlastnú sieť vysoko sofistikovaných kontajnerových terminálov, poskytuje svoje služby v desiatich krajinách Európy.
Do nášho tímu technického oddelenia hľadáme nového kolegu, ktorého náplňou práce bude najmä:

1. Kontrola kontajnerov podozrivých na poškodenie
2. Vykonávanie podrobnej technickej kontroly poškodených kontajnerov
3. Vystavovanie protokolov o technickom stave kontajnera
4. Mailová komunikácia s opravovňou v Prahe (zasielanie protokolov o technickom stave kontajnera + fotodokumentáciu)

- zaručujeme stabilitu veľkej medzinárodnej spoločnosti
- odborný rast - poskytujeme komplexné zaškolenie na odbornú agendu a informačný systém
- pravidelne realizujeme team-buildingové aktivity
- tímovosť - sme mladý, dynamický, zároveň skúsený kolektív
- priateľská firemná kultúra a atmosféra, príjemné pracovné prostredie
- seriózny a otvorený prístup - komunikujeme otvorene a transparentne

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
V prípade záujmu o túto pracovnú ponuku, pošlite nám prosím Vaše CV na: [email protected]
V predmete mailu označte prosím názov pozície.
Všetky žiadosti podrobne vyhodnotíme a len vybraných kandidátov budeme kontaktovať. Všetky zaslané životopisy a motivačné listy si ponecháme v evidencii po dobu šesť mesiacov v zmysle § 6,7 Zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Po tejto lehote v zmysle § 13,14 toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- práca 50% administratíva 50% technické obhliadky na termináli
- spoľahlivosť, zodpovednosť a zmysel pre poriadok
- pozícia je vhodná pre mužov
- technická zdatnosť
- dynamickosť pri výkone práce
- odolnosť voči stresu
- manuálna zručnosť

Sme METRANS. Už 30 rokov prepravujeme kontajnery s tovarom z hlavných európskych prístavov, ako je Hamburg alebo Rotterdam. V priemere každé tri hodiny vypravíme z niektorého z našich terminálov plne naložený vlak prepravujúci kontajnery. Naša spoločnosť patrí medzi lídrov v odbore a najdôveryhodnejších partnerov pre intermodálnu prepravu (doprava kombinujúca viac druhov prepráv).
Vďaka našej špecializácii na vlakovú dopravu tiež pomáhame chrániť životné prostredie. Jeden vlak METRANS ušetrí cestu až 50 kamiónov. Naším poslaním je starať sa o to, aby tovar putoval po Európe efektívne, ekologicky a spoľahlivo. A to vďaka sieti vlastných vlakov, ťahačov, terminálov, využitím najmodernejších technológií a najmä tímu odborníkov, ku ktorým môžete patriť aj Vy.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3146759  Dátum zverejnenia: 4.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat 550€ + 100€ + príplatky + bonusy