Učiteľ pre kontinuálne vzdelávanie pre anglický jazyk s aprobačným predmetom nemecký jazyk alebo geografia alebo telesná a športová výchova.

Metodicko-pedagogické centrum

Miesto práce
Ševčenkova 11, Petržalka
Termín nástupu
01.11.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
944 (brutto) + osobný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• priama vyučovacia činnosť (NV SR č. 422/2009) vykonávaná v rámci kontinuálneho vzdelávania pedagogických a odborných zamestnancov v rozsahu zodpovedajúcom pracovnému zaradeniu,
• tvorba vzdelávacích programov pre pedagogických a odborných zamestnancov škôl a školských zariadení,
• publikačná činnosť vo forme odborných článkov do domácich a medzinárodných periodík, príspevkov a prezentácií na odborné domáce i medzinárodné konferencie a iné,
• členstvo v komisiách pre atestačné skúšky, posudzovanie atestačných prác,
• administratívna činnosť.

• + 5 dni dovoelnky naviac,
• príspevok do 3 piliera,
• strávne lístky,
• možnosť využívať MultiSport kartu,
• a ďalšie.

Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru, motivačný list a štruktúrovaný životopis zašlite na emailovú adresu: [email protected] alebo na adresu: Metodicko-pedagogické centrum, generálne riaditeľstvo, Ševčenkova 11, 850 05 Bratislava v termíne do 28. septembra 2018.

Prvé kolo výberového konania bude ukončené vyhodnotením doručených žiadostí a životopisov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Učiteľské v odbore zodpovedajúcom pracovnému zaradeniu, 7 rokov pedagogickej praxe

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

• profesionalita, odborná zrelosť
• samostatnosť a zodpovednosť
• dôslednosť a precíznosť
• systematickosť
• organizačná schopnosť

Metodicko-pedagogické centrum je podľa § 14, ods. 2 písm. c) zákona NR SR č. 596/2003 Z. z. o štátnej správe v školstve a školskej samospráve ústredne riadenou organizáciou MŠ SR.
Cieľom MPC je plniť úlohy v oblasti odborno-metodického riadenia a ďalšieho vzdelávania pedagogických zamestnancov a nepedagogických zamestnancov škôl a školských zariadení na území SR.

Ševčenkova 11
850 05 Bratislava
ID: 3491993   Dátum zverejnenia: 14.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   944 (brutto) + osobný príplatok