Finančný manažér PK Banská Bystrica v rámci Národného projektu "Škola otvorená všetkým" - NP ŠPV

Metodicko-pedagogické centrum

Miesto práce
Horná 97, Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• finančné riadenie národného projektu, oprávnenosť výdavkov, dodržiavanie rozpočtu projektu vrátane dodržiavania pravidiel platnej legislatívy SR
• príprava žiadostí o platbu a predkladá ich hlavnému finančnému manažérovi
• komunikácia s finančnými manažérmi na MŠVVaŠ SR ako RO OPV a hlavným finančným manažérom

Požadované zručnosti:
• min. 2 roky praxe v oblasti finančného riadenia a/alebo účtovníctva
• práca s PC: Word, Excel, PowerPoint, internet, Outlook

Osobnostné a odborné predpoklady, ďalšie požiadavky:
• samostatnosť, tímová práca
• komunikatívnosť, asertivita
• flexibilita, spoľahlivosť a zodpovednosť
• organizačne schopnosti, systémové myslenie, precíznosť

Informácie o výberovom konaní

Informácie o výberovom konaní:
Žiadosť o prijatie a profesijný štruktúrovaný životopis vo forme Europasu zašlite na adresu: Regionálne pracovisko MPC, ul. Tarasa Ševčenka 11, 080 20 Prešov alebo na emailovú adresu: jozef.kysel@mpc-edu.sk a martina.sihelska@mpc-edu.sk do 20.10.2017

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie

Počet rokov praxe

2

Metodicko-pedagogické centrum je podľa § 14, ods. 2 písm. c) zákona NR SR č. 596/2003 Z. z. o štátnej správe v školstve a školskej samospráve ústredne riadenou organizáciou MŠ SR.
Cieľom MPC je plniť úlohy v oblasti odborno-metodického riadenia a ďalšieho vzdelávania pedagogických zamestnancov a nepedagogických zamestnancov škôl a školských zariadení na území SR.

Ševčenkova 11
850 05 Bratislava
ID: 3207885   Dátum zverejnenia: 6.10.2017