Špecialista Odd. služieb klientom – skupinové poistenie

MetLife Europe d.a.c., pobočka poisťovne z iného členského štátu

Pribinova, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava poistných zmlúv a dodatkov skupinového úrazového, životného poistenia (podľa zamerania) v spolupráci s obchodným a právnym oddelením. Kontrola a uprava kalkulácií, schválenie v súlade s autorizčnými limitmi praconíka, verifikácia poistných udalostí, príprava zálohových a vyučtovacích faktúr, poistných certifikátov, údržba databázy zmlúv, archivácia zmlúv

Starostlivosť o klientov skupinového poistenia:
• vybavovanie mailovej komunikácie, telefonických požiadaviek
• kontrola mesačných hlásení
• príprava rozpisov poistného podľa požiadaviek poistníka resp. zástupcov poistníka
• príprava reportov
• spolupráca s Call Centrom v aktivitách týkajúcich sa skupinových poistných zmlúv

Požadavky:
• SŠ/VŠ vzdelanie
• pokročilá znalosť programov MS Office (Word a Excel)
• mierne pokročilá znalosť angličtiny
• 2 roky praxe v odbore poisťovníctva, znalosť zákona v oblasti poisťovníctva výhodou
• pozitívny prístup ku klientom
• dôkladnosť a ochota ďalej sa učiť

• práca v nadnárodnej spoločnosti
• spravodlivé platové podmienky
• výkonnostný bonus 1x ročne
• flexibilný pracovný čas (home office)
• 3 dni extra voľna ročne (sick days)
• poskytnutie životného poistenia zdarma a zvýhodnené podmienky pre rodinných príslušníkov
• podpora dôchodkového sporenia
• ocenenie životných a pracovných výročí
• cafeteria systém benefitov
• jazykové vzdelávanie v priestoroch spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

• Komunikatívnosť, flexibilita
• Zodpovednosť, samostatnosť
• Dôkladnosť, tímová spolupráca

Spoločnosť MetLife úspešne pôsobí na slovenskom poistnom trhu už od roku 1995. Ponúka široké spektrum produktov životného a úrazového poistenia a tradične sa prezentuje stabilnými hospodárskymi výsledkami. MetLife Inc. je jednou z popredných svetových spoločností poskytujúcich finančné služby v oblastiach poistenia, anuít, zamestnaneckých benefitov a správy aktív. Bola založená v roku 1868, svoju činnosť vykonáva vo viac ako 40 krajinách.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4370785  Dátum zverejnenia: 30.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac