Sales Manager - talent

MetLife Europe d.a.c., pobočka poisťovne z iného členského štátu

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
podľa dohody (začiatok projektu 1.2.2023)
1 800 EUR/mesiacPlat pozostávajúci z: 1800 Eur Fixná odmena + Provízie + Kvartálne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kandidát ročného vzdelávacieho MetLife programu, ktorého cieľom je vychovať manažérov obchodných tímov pre celé Slovensko.

Fixný príjem vo výške 1800€ + provízie + kvartálne odmeny.
Účasť vo vzdelávacom projekte Boot camp zameraného na znalosť obchodnej problematiky a riadenia ľudí.
Vybudovanie vlastného obchodného tímu v spolupráci s vlastným mentorom.
Získanie vlastnej obchodnej kancelárie plne financovanej spoločnosťou MetLife.
Projekt pod garanciou EMEA manažmentu spoločnosti MetLife .

Výberový proces je 3 kolový. Prvý pohovor realizuje regionálny riaditeľ alebo manažér. Druhé kolo je realizované za účasti projektového manažéra. Vybraní uchádzači budú pozvaní do 3. hromadného výberového procesu na centrále spoločnosti. V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoje CV. Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• skúsenosti s riadením predaja alebo vlastným podnikaním
• zameranie na výkon s postojom lídra
• ambiciózny, otvorený novým výzvam
• flexibilita, ochota učiť sa
• záujem o vzdelávanie v manažérskej oblasti
• komunikačné a prezentačné zručnosti

Poisťovňa MetLife úspešne pôsobí na slovenskom poistnom trhu už od roku 1995. Poisťovňa ponúka široké spektrum produktov životného a úrazového poistenia, a tradične sa prezentuje stabilnými hospodárskymi výsledkami. MetLife Inc. je globálnym lídrom v poskytovaní poistenia, dôchodkového zabezpečenia a poistných produktov pre zamestnancov. Svoje služby poskytuje 90 miliónom klientov vo viac ako 60 krajinách sveta a má vedúce postavenie v Japonsku, Latinskej Amerike, Ázii, Európe a na Strednom východe.
ID: 4188926  Dátum zverejnenia: 7.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac