Business Analytik

MetLife Europe d.a.c., pobočka poisťovne z iného členského štátu

Miesto práce
Pribinova 10, 811 09 Bratislava - Ružinov
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Všeobecný popis:
Ako kľúčový člen IT tímu budete hrať dôležitú úlohu pri vývoji technologických riešení pre organizáciu. Budete zodpovední za identifikáciu a dokumentáciu obchodných a funkčných požiadaviek a pri poskytovaní riešení pre Biznis.
Ako súčasť svojej funkcie budete pôsobiť ako primárny kontakt medzi IT a Biznisom. Budete spolupracovať s internými tímami a s tímami tretích strán na identifikácii, budovaní a poskytovaní aplikácií a riešení.

Náplň práce:
• slúži ako prepojenie medzi Biznisom a IT, prekladá potreby jednotlivých odd. spoločnosti do požiadaviek aplikačného softvéru, pričom zabezpečuje aby boli zadokumentované biznis špecifikácie stručné a plne zrozumiteľné
• riadi kritické vzťahy s IT, konzultantmi a dodávateľmi, internými koncovými používateľmi a obchodnými zákazníkmi/ vedúcimi pracovníkmi
• riadi dodanie všetkých aspektov malých projektov a / alebo fáz väčších projektov
• pomáha pri vývoji vhodných testovacích a implementačných stratégií pre každý projekt v spolupráci s obchodnými odd. a externými dodávateľmi
• poskytuje informácie koncovým užívateľom s cieľom pomôcť vyriešiť problémy týkajúce sa priradených systémov
• zabezpečuje kvalitu všetkých výstupov a s tým súvisiacej dokumentácie
• podieľa sa na tvorbe používateľských príručiek, referenčných manuálov a školiacich materiálov
• aktívne sa podieľa na činnostiach manažmentu zmien
• poskytuje technické a pracovné poradenstvo ostatným Business Analytikom v tíme

• práca v nadnárodnej spoločnosti
• spravodlivé platové podmienky
• výkonnostný bonus 1x ročne
• flexibilný pracovný čas
• možnosť práce formou home office
• 3 dni extra voľna ročne (sick days)
• poskytnutie životného poistenia zdarma a zvýhodnené podmienky pre rodinných príslušníkov
• podpora dôchodkového sporenia
• ocenenie životných a pracovných výročí
• stravné lístky poskytované nad rámec zákona
• cafeteria systém benefitov
• jazykové vzdelávanie v priestoroch spoločnosti/alebo online formou cez video hovory
• kancelária v centre Bratislavy

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, al. Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SQL - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

3

• vysokoškolské vzdelanie v technickej alebo ekonomickej oblasti
• anglický jazyk na pokročilej úrovni
• 3 roky skúseností ako Business Analytik vo všetkých fázach životného cyklu vývoja systémov (SDLC), od začatia až po implementáciu
• znalosť životných a dôchodkových, investičných a poisťovacích produktov
• skúsenosti s dokumentáciou Business a funkčných špecifikácií
• základy práce v SQL
• skúsenosti s testovaním systémov, testovaním integrácie a UAT (user acceptance testing)
• skúsenosť s používaním metodológie ako sú Prince 2, alebo Agile. Alebo aspoň ich znalosť.
• skúsenosti s platformami správy systémov /procesov v prostredí životného poistenia sú výhodou
• vysoko analytické myslenie so zameraním na detaily
• vynikajúca komunikácia a medziľudské zručnosti
• zručnosti v oblasti riadenia ľudí
• rozhodnosť a schopnosť argumentovať a vyjednávať
• silné zameranie na výsledky
• pro-zákaznícka orientácia
• proaktívny prístup a silná motivácia

Poisťovňa MetLife, úspešne pôsobí na slovenskom poistnom trhu už od roku 1995. Poisťovňa ponúka široké spektrum produktov životného a úrazového poistenia a tradične sa prezentuje stabilnými hospodárskymi výsledkami. MetLife Inc. je globálnym lídrom v poskytovaní poistenia, dôchodkového zabezpečenia a poistných produktov pre zamestnancov. Svoje služby poskytuje 90 miliónom klientov vo viac ako 60 krajinách sveta a má vedúce postavenie v Japonsku, Latinskej Amerike, Ázii, Európe a na Strednom východe.

V MetLife podporujeme rovnaké príležitosti so zámerom prilákať, udržať a maximalizovať výkon rozmanitej a inkluzívnej pracovnej sily. Politikou spoločnosti MetLife je zabezpečiť rovnaké pracovné príležitosti bez diskriminácie alebo obťažovania na základe rasy, farby pleti, náboženstva, pohlavia (vrátane tehotenstva alebo s ním súvisiacich zdravotných problémov), sexuálnej orientácie, rodovej identity alebo prejavu, veku, zdravotného postihnutia, národnosti, manželského alebo civilného partnerstva, genetických informácii, občianstva alebo akejkoľvek inej charakteristiky podľa práva. Snažíme sa hľadať tých najlepších kandidátov na všetky pozície a rozmanitá škála uchádzačov rozšíri rad našich zamestnancov tak, aby sme to dosiahli.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4124277  Dátum zverejnenia: 16.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac