IT Infrastructure Administrator - zmluva na živnosť

MetLife Europe d.a.c., pobočka poisťovne z iného členského štátu

Miesto práce
Pribinova 10, 811 09 Bratislava - Ružinov
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Všeobecný popis:

Administrátor IT infraštruktúry je zodpovedný za prevádzku, správu, rozvoj, dostupnosť a podporu pridelených systémov IT infraštruktúry. Zodpovedá za pravidelnú komunikáciu s nadriadenými regionálnymi štruktúrami, podporu regionálnych aktivít a súčinnosť na regionálnych projektoch. Slúži ako prepojenie medzi Biznisom a IT, prekladá potreby jednotlivých odd. spoločnosti do požiadaviek aplikačného softvéru, pričom zabezpečuje aby boli zadokumentované biznis špecifikácie stručné a plne zrozumiteľné.

Náplň práce:
• podporuje užívateľov vo všetkých oblastiach HW a SW
• inštaluje a administruje osobné počítače
• inštaluje, administruje a zaisťuje údržbu periférií
• inštaluje a administruje servery
• administruje a zaisťuje údržbu telekomunikácií
• monitoruje HW a SW za účelom prevencie výpadkov
• na základe dohody - počas rozšírenej pracovnej doby a cez víkendy - poskytuje služby pohotovosti a v prípade potreby zabezpečuje koordináciu riešenia incidentov
• vedie evidenciu HW a SW
• zaisťuje backup/restore
• pripravuje DR a podklady pre BP
• vytvára, aktualizuje a reviduje dokumentáciu

• práca v úspešnej nadnárodnej spoločnosti
• spravodlivé platové podmienky
• kancelária v centre Bratislavy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

IT infraštruktúra
5

Požiadavky na odborné znalosti:

MUST have:
• RHEL 7+ - požadovaná úroveň: administrátor
• Apache HTTPD + Tomcat – požadovaná úroveň: administrator, nie programátor
• SSL certificates - požadovaná úroveň: administrátor
• MS SQL – požadovaná úroveň: administrátor a základná znalosť SQL príkazov a skriptov

GOOD to have:
• SAMBA - požadovaná úroveň: administrátor
• LDAP - požadovaná úroveň: administrátor
• Network IPv4 - požadovaná úroveň: administrátor
• IIS – admin- požadovaná úroveň: administrátor

Ostatné požiadavky:
• anglický jazyk na plynulej komunikačnej úrovni slovom aj písmom
• min. stredoškolské vzdelanie s technickým zameraním
• prax v odbore min. 5 rokov
• veľmi dobrá znalosť OS Windows a základov Linux, Intel HW platformy vrátane súvisiacej problematiky ako je napr. ukladanie dát, zálohovanie.
• veľmi dobrá orientácia v problematike telekomunikácií a telekomunikačných sietí
• systematický prístup pri riešení úloh a podpore užívateľov
• vytrvalosť pri riešení problémov, tzn. schopnosť prekonávať neočakávané prekážky
• proaktivita pri hľadaní riešení, ako zlepšiť súčasné IT riešenia
• veľmi dobré komunikačné schopnosti
• zmysel pre zodpovednosť
• ochota ďalej sa rozvíjať
• schopnosť viesť ľudí

Spoločnosť MetLife úspešne pôsobí na slovenskom poistnom trhu už od roku 1995. Ponúkame široké spektrum produktov životného a úrazového poistenia a tradične sa prezentuje stabilnými hospodárskymi výsledkami. MetLife Inc. je globálnym lídrom v poskytovaní poistenia, dôchodkového zabezpečenia a poistných produktov pre zamestnancov. Svoje služby poskytuje 90 miliónom klientov vo viac ako 60 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Pribinova 10
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie ľudských zdrojov
E-mail: poslať životopis
ID: 4030216  Dátum zverejnenia: 5.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac