Asistent/ka manažéra agentúry

MetLife Europe d.a.c., pobočka poisťovne z iného členského štátu

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• podpora manažéra agentúry
• podpora agentúry (telefonáty od Agentov, Manažérov)
• komunikácia so zástupcami jednotlivých oddelení centrály
• príprava podkladov pre obchodnú kanceláriu (obchodné výsledky, prezentácie, pravidelné reporty)
• komplexná organizácia akcií a eventov pre agentov a manažérov
• zastrešenie agendy e-shopu a marketingovej podpory
• menšie projekty zamerané na podporu obchodnej štruktúry, zjednodušenia, alebo inovácie

• práca v nadnárodnej spoločnosti
• možnosť osobného rozvoja prostredníctvom vzdelávacej platformy MetLife
• spravodlivé platové podmienky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Počet rokov praxe

5
5

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• znalosť Anglického jazyka na aktívnej komunikačnej úrovni je nevyhnutná
• spoľahlivosť, orientácia na detail
• organizačné schopnosti
• komunikatívnosť, zodpovednosť, flexibilita
• pokročilá znalosť MS Office

Spoločnosť MetLife úspešne pôsobí na slovenskom poistnom trhu už od roku 1995. Ponúkame široké spektrum produktov životného a úrazového poistenia a tradične sa prezentuje stabilnými hospodárskymi výsledkami. MetLife Inc. je globálnym lídrom v poskytovaní poistenia, dôchodkového zabezpečenia a poistných produktov pre zamestnancov. Svoje služby poskytuje 90 miliónom klientov vo viac ako 60 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Pribinova 10
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie ľudských zdrojov
E-mail: poslať životopis
ID: 4020412  Dátum zverejnenia: 14.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac