Vzťahový manažér pre spoluprácu s maklérmi /IB Executive

MetLife Europe d.a.c., pobočka poisťovne z iného členského štátu

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 400 - 2 700 EUR/mesiacod 2400 eur + merateľné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za dosahovanie plánu produkcie
• motivácia a školenia pre nezávislé maklérske spoločnosti, na základe ich potrieb
• prinášanie inovácií smerujúcich k zvýšeniu efektivity spolupráce s vybranými maklérmi
• akvizícia nových obchodných partnerov-brokerov
• poskytovanie podpory, denná komunikácia s nezávislými maklérskymi spoločnosťami
• podieľanie sa na procese vývoja produktov a ďalšie aktivity

• práca v nadnárodnej spoločnosti
• spravodlivé platové podmienky
• výkonnostný bonus vyplácaný kvartálne
• flexibilný pracovný čas
• 3 dni extra voľna ročne (sick days)
• poskytnutie životného poistenia zdarma a zvýhodnené podmienky pre rodinných príslušníkov
• podpora dôchodkového sporenia
• ocenenie životných a pracovných výročí
• stravné lístky poskytované nad rámec zákona
• cafeteria systém benefitov
• jazykové vzdelávanie v priestoroch spoločnosti
• kancelária v centre Bratislavy

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Všetky životopisy starostlivo posúdime, avšak kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• minimálne 2 roky praxe vo finančnom sektore
• skúsenosti v oblasti poisťovníctva a znalosť produktov - výhodou
• spoľahlivosť, komunikatívnosť, zodpovednosť, flexibilita a pozitívny prístup k práci
• schopnosť motivovať a zaujať obchodníkov
• vodičský preukaz skupiny B podmienkou

Poisťovňa MetLife, úspešne pôsobí na slovenskom poistnom trhu už od roku 1995. Poisťovňa ponúka široké spektrum produktov životného a úrazového poistenia a tradične sa prezentuje stabilnými hospodárskymi výsledkami. MetLife Inc. je globálnym lídrom v poskytovaní poistenia, dôchodkového zabezpečenia a poistných produktov pre zamestnancov. Svoje služby poskytuje 90 miliónom klientov vo viac ako 60 krajinách sveta a má vedúce postavenie v Japonsku, Latinskej Amerike, Ázii, Európe a na Strednom východe.

V MetLife podporujeme rovnaké príležitosti so zámerom prilákať, udržať a maximalizovať výkon rozmanitej a inkluzívnej pracovnej sily. Politikou spoločnosti MetLife je zabezpečiť rovnaké pracovné príležitosti bez diskriminácie alebo obťažovania na základe rasy, farby pleti, náboženstva, pohlavia (vrátane tehotenstva alebo s ním súvisiacich zdravotných problémov), sexuálnej orientácie, rodovej identity alebo prejavu, veku, zdravotného postihnutia, národnosti, manželského alebo civilného partnerstva, genetických informácii, občianstva alebo akejkoľvek inej charakteristiky podľa práva. Snažíme sa hľadať tých najlepších kandidátov na všetky pozície a rozmanitá škála uchádzačov rozšíri rad našich zamestnancov tak, aby sme to dosiahli.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3788434  Dátum zverejnenia: 16.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 400 - 2 700 EUR/mesiacod 2400 eur + merateľné bonusy