1 800 - 2 300 EUR

Business Analytik

MetLife Europe d.a.c., pobočka poisťovne z iného členského štátu

Miesto práce
Pribinova 10, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• ako kľúčový člen prevádzkového tímu budete hrať dôležitú úlohu pri vývoji technologických riešení pre organizáciu. Budete zodpovední za identifikáciu a dokumentáciu obchodných a funkčných požiadaviek a pri poskytovaní IT riešení
• budete zodpovedný za konzistentnosť dát a transakcií v prevádzkových systémoch
• ako súčasť svojej funkcie budete pôsobiť ako primárny kontakt medzi IT a prevádzkovým tímom v procese plánovania, vývoja a riešenia IT problémov
• zabezpečujete konzistentnosť dát a transakcií v IT systémoch oddelenia prevádzky. Zabezpečujete opravy dát a transakcií v súlade s platnými štandardami spoločnosti
• uchovávate záznamy o prevedených opravách dát a transakcií
• slúžite ako prepojenie medzi oddelením prevádzky a IT, prekladáte potreby prevádzkového odd. Spoločnosti
• riadite kritické vzťahy s IT, konzultantmi a dodávateľmi, internými koncovými používateľmi a obchodnými zákazníkmi/ vedúcimi pracovníkmi
• riadite dodanie všetkých aspektov malých projektov a / alebo fáz väčších projektov
• pomáhate pri vývoji vhodných testovacích a implementačných stratégií pre každý projekt v spolupráci s IT a externými dodávateľmi
• poskytujete informácie koncovým užívateľom s cieľom pomôcť vyriešiť problémy týkajúce sa priradených systémov
• zabezpečujete kvalitu všetkých výstupov a s tým súvisiacej dokumentácie
• podieľate sa na tvorbe používateľských príručiek, referenčných manuálov a školiacich materiálov
• aktívne sa podieľate na činnostiach manažmentu zmien
• poskytujete technické a pracovné poradenstvo ostatným členom tímu oddelenia prevádzky

• práca v nadnárodnej spoločnosti
• spravodlivé platové podmienky
• výkonnostný bonus raz ročne
• flexibilný pracovný čas
• 3 dni extra voľna ročne (sick days)
• poskytnutie životného poistenia zdarma a zvýhodnené podmienky pre rodinných príslušníkov
• podpora dôchodkového sporenia
• ocenenie životných a pracovných výročí
• stravné lístky poskytované nad rámec zákona
• cafeteria systém benefitov
• jazykové vzdelávanie v priestoroch spoločnosti
• kancelária v centre Bratislavy

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

3

• vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
• pokročilá znalosť angličtiny slovom aj písomne
• minimálne 3 roky skúseností na podobnej pozícii
• výborná znalosť MS Office
• skúsenosť s prácou s business dokumentáciou a funkčnou špecifikáciou pre zmeny v IT systémech
• skúsenosť s testovaním IT systémov
• znalosť databázových systémov
• profesionálny prístup k práci a ostatným kolegom
• organizačné schopnosti a schopnosť efektívneho riadenia svojho pracovného času
• komunikačné a prezentačné schopnosti
• prozákaznický prístup
• orientácia na výsledok
• analytické a logické myslenie
• znalosť analýzy business procesov výhodou

Spoločnosť MetLife úspešne pôsobí na slovenskom poistnom trhu už od roku 1995. Ponúkame široké spektrum produktov životného a úrazového poistenia a tradične sa prezentuje stabilnými hospodárskymi výsledkami. MetLife Inc. je globálnym lídrom v poskytovaní poistenia, dôchodkového zabezpečenia a poistných produktov pre zamestnancov. Svoje služby poskytuje 90 miliónom klientov vo viac ako 60 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Pribinova 10
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie ľudských zdrojov
E-mail: poslať životopis
ID: 3783727   Dátum zverejnenia: 10.10.2019