1 100 - 1 300 EUR

Administratívny pracovník oddelenia služieb klientom

MetLife Europe d.a.c., pobočka poisťovne z iného členského štátu

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• spracovanie žiadostí o zmeny v poistných zmluvách
• uskutočňovanie zmien v administratívnom systéme (OLAS), transakcie v systéme
• písomná komunikácia s klientom podľa pripravených vzorov
• elektronická aj telefonická komunikácia s agentúrami MetLife
• spolupráca s inými oddeleniami
• aktívna účasť na projektoch
• plnenie ďalších úloh, ktorých vykonanie bude potrebné podľa požiadaviek a potrieb zamestnávateľa

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1 100 eur v závislosti od vašich schopností a skúseností

• práca v nadnárodnej spoločnosti
• spravodlivé platové podmienky
• výkonnostný bonus 1x ročne
• flexibilný pracovný čas
• 3 dni extra voľna ročne (sick days)
• poskytnutie životného poistenia zdarma a zvýhodnené podmienky pre rodinných príslušníkov
• podpora dôchodkového sporenia
• ocenenie životných a pracovných výročí
• stravné lístky poskytované nad rámec zákona
• cafeteria systém benefitov
• jazykové vzdelávanie v priestoroch spoločnosti
• kancelária v centre Bratislavy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

• prax v administratíve
• technické myslenie
• spoľahlivosť, orientácia na detail
• komunikatívnosť, zodpovednosť, flexibilita
• pokročilá znalosť MS Office
• anglický jazyk – aktívna znalosť je výhodou

Spoločnosť MetLife úspešne pôsobí na slovenskom poistnom trhu už od roku 1995. Ponúkame široké spektrum produktov životného a úrazového poistenia a tradične sa prezentuje stabilnými hospodárskymi výsledkami. MetLife Inc. je globálnym lídrom v poskytovaní poistenia, dôchodkového zabezpečenia a poistných produktov pre zamestnancov. Svoje služby poskytuje 90 miliónom klientov vo viac ako 60 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Pribinova 10
811 09 Bratislava
ID: 3688560   Dátum zverejnenia: 6.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1 100 eur v závislosti od vašich schopností a skúseností