Pracovník oddelenia podpory predaja - potrebná znalosť MS Excelu a Accessu

MetLife Europe d.a.c., pobočka poisťovne z iného členského štátu

Miesto práce
Pribinova 10, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1 100 eur v závislosti od vašich schopností a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávanie administratívnych úloh na podporu činnosti finančných agentov
• Príprava/kontrola platieb odmien a bonusov pre finančných agentov na základe zmluvne dohodnutých podmienok
• Príprava produkčných a ostatných reportov týkajúcich sa činnosti finančných agentov
• Komunikácia s internými a externými zákazníkmi Oddelenia podpory predaja
• Vyhotovovanie a distribúcia sprostredkovateľských zmlúv a dodatkov k nim podľa schválenej predlohy
• Vykonávanie ďalších pridelených úloh

• Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
• Veľmi dobré platové podmienky
• Bohatý balík benefitov spoločnosti
• Jazykové vzdelávanie v priestoroch spoločnosti
• Kancelária v centre Bratislavy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie výhodou

• Spoľahlivosť, s vysokou mierou samostatnosti a orientáciou na detail
• Pokročilá znalosť MS Office
• Práca s databázovým systémom MS Access a Excel na pokročilej úrovni
• Skúsenosť so spracovávaním dát
• Komunikatívnosť, zodpovednosť, flexibilita
• Anglický jazyk na pokročilej úrovni

Spoločnosť MetLife úspešne pôsobí na slovenskom poistnom trhu už od roku 1995. Ponúkame široké spektrum produktov životného a úrazového poistenia a tradične sa prezentuje stabilnými hospodárskymi výsledkami. MetLife Inc. je globálnym lídrom v poskytovaní poistenia, dôchodkového zabezpečenia a poistných produktov pre zamestnancov. Svoje služby poskytuje 90 miliónom klientov vo viac ako 60 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Pribinova 10
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie ľudských zdrojov
Tel.: +421259363225
E-mail: poslať životopis
ID: 3388800   Dátum zverejnenia: 14.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1 100 eur v závislosti od vašich schopností a skúseností