Obchodný zástupca

Meteor CEE Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.02.2020
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 500 EUR/mesiac1000 Eur plus provízie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Snom každého obchodníka je predávať tovar, ktorý Vám "otvára dvere", o ktorý je záujem a je prestíž takýto tovar predávať. A keď je za to obchodník dobre ohodnotený, potom sa jedná o ponuku, ktorú sa nedá odmietnuť. My Vám prácu s takým tovarom ponúkame. Jedná sa o detský a doplňkový sortiment, preto je vhodné, aby mal uchádzač vrelý vzťah k deťom a rodine. Budete hovoriť s majiteľmi predajní i obchodných sieti, preto musíte vedieť komunikovať. Všetko o sortimente Vás naučíme, ale skúsenosti s predajom B2B sú žiadané. Budete vyhľadávať nové príležitosti, takže musíte mať vodičský preukaz a ochotu cestovať po celom Slovensku.

K výkonu práce je auto aj na súkromné účely, notebok a mobilný telefón. Osobný rast formou školení. Provízie z predaja. Vlastná organizácia práce.

Informácie o výberovom konaní

Možnosť nastúpiť skôr.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Predaj

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Komunikácia, nadšenie pre predaj, umenie ponúkať, argumentovať a viesť rokovania s nákupcami.

Distribúcia hračiek a doplnkového sortimentu.
ID: 3417300  Dátum zverejnenia: 8.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 500 EUR/mesiac1000 Eur plus provízie z predaja