Obchodný zástupca

Meteor CEE Slovakia s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.11.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1200 Eur plus provízie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Snom každého obchodníka je predávať tovar, ktorý Vám "otvára dvere", o ktorý je záujem a je prestíž takýto tovar predávať. A keď je za to obchodník dobre ohodnotený, potom sa jedná o ponuku, ktorú sa nedá odmietnuť. My Vám prácu s takým tovarom ponúkame. Jedná sa o detský a doplňkový sortiment, preto je vhodné, aby mal uchádzač vrelý vzťah k deťom a rodine. Budete hovoriť s majiteľmi predajní, preto musíte vedieť komunikovať. Všetko o sortimente Vás naučíme, preto nemusíte mať skúsenosti. Budete vyhľadávať nové príležitosti, takže musíte mať vodičský preukaz a ochotu cestovať v rámci západného Slovenska.

Auto pre súkromné účely, voľná pracovná doba.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Predaj

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikácia, nadšenie pre predaj

Distribuce hraček, dětského a doplňkového sortimentu

Robotnícka 79
905 01 Senica
ID: 3417300   Dátum zverejnenia: 10.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200 Eur plus provízie z predaja