Projektový/finančný manažér projektov z EŠIF

METEC CONSULTING s.r.o.

Hviezdoslavova 7, Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.10.2023
1 400 EUR/mesiacMožnosti odmien a bonus v prípade väčšieho množstva riadených projektov ako je štandard. Taktiež možnosť zárobku mimo základného platu aj prostredníctvom písania projektov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou prace je riadenie a práca projektového a finančného manažéra v rámci projektov financovaných z EŠIF. Ide najmä o vyhotovovanie žiadostí o platbu, monitorovacích správ a iných nevyhnutných dokumentov potrebných na riadenie projektov.

Možnosť prace home office,mladý perspektívny kolektív, pohodová atmosféra na pracovisku,

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Word a Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

2

Flexibilita,Kreativita,Schopnosť zvládať stresové situácie,Komunikačné zručnosti,

Už viac ako 12 rokov úspešne vykonávame činnosti komplexného poradenstva v oblasti získavania finančných prostriedkov z Európskych fondov pre najväčšie spoločnosti v rámci SR. Naša spoločnosť disponuje širokým portfóliom klientov, ktoré pozostáva z firiem, obcí a miest, neziskových organizácií, VÚC ako aj vedecko-výskumných inštitúcií . Primárnou činnosťou našej spoločnosti je príprava žiadostí o nenávratný finančný príspevok pre vyššie uvedených klientov a po ich schválení vykonávame činnosť projektových a finančných manažérov v rámci predmetných projektov. Naša spoločnosť pozostáva z mladého dynamického kolektívu, ktorý má vysoké expertné skúsenosti v problematike EÚ fondov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4510894  Dátum zverejnenia: 30.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac