Administratívny pracovník

METAS, s.r.o.

Miesto práce
Šoltésova 17, okres Hlohovec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
nástupný 800,00

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vystavovanie dodacích listov, faktúr, komunikácia s partnermi atď... možnosť kariérneho rastu, doplnenia, resp. zmeny náplne práce...

Informácie o výberovom konaní

práca v tíme mladých ľudí, možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický, technický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

znalosť anglického jazyka minimálne na úrovni B2 - s partnermi komunikujeme denne v ENG

METAS je špecialista na návrh, výrobu, dodávky a servis zdvíhacích prostriedkov a zdvíhacích zariadení. Tento sektor tvorí jej základ a je v ňom leadrom na trhu.

METAS je spoločnosť založená na ľuďoch, ich hodnotách a schopnostiach. Každý zamestnanec sa podieľa na jej úspechu. Motiváciu zamestnancov tvorí kombinácia profesionálneho pracovného prostredia, odborného rozvoja, kariérneho rastu, adekvátna miera zodpovednosti a nadštandardné osobné ohodnotenie.

Zamestnanci spoločnosti majú možnosť pracovať na technicky zaujímavých projektoch a majú prístup do zaujímavých výrobných prevádzok po celom Slovensku. Ponúkame náročnú prácu, v ktorej môžete naplno využiť svoje schopnosti a talenty a pracovať na svojom raste v priateľskej pracovnej atmosfére.

Hľadáme ľudí pracovitých, vytrvalých a zodpovedných, s ochotou rešpektovať pravidlá a princípy našej spoločnosti. Staňte sa súčasťou nášho kolektívu a podieľajte sa na upevňovaní pozície lídra na trhu a dosahovaní nových obzorov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3061406  Dátum zverejnenia: 15.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný 800,00