Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Vodič -C/E-Strojník kolesového nakladača na jednom mieste Vráble

METALIMPEX Slovakia

Miesto práce
Vráble, Staničná, Vráble-Pri stanici
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
2.5.2024
8,13 EUR/hod.Pracovný režim: - 2x ranná zmena 7:00-19:00 (11,5h) ; 2x nočná zmena 19:00-7:00 (11,5h); 4 dni voľno Mzda: - Hodinová mzda 8,13 EUR - Sobota príplatok 2,155 EUR - Nedeľa príplatok 4,31 EUR - Nočná príplatok 1,724 EUR - Mesačné prémie 100EUR - SPOLU priemerne čistý mesačný plat 1300EUR NETTO - 13.plat - stravné 6,50 EUR/odpracovaný deň - preplácané lekárske prehliadky, psychotesty ... - preplácané školenia (kurz práce na hydraulickej ruke, kurz stavebných strojov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca vodiča kontajnerového vozidla VOLVO FM460 s Abroll kontajnerom. Potreba vodičského preukazu- C (E-výhoda), ochota pracovať na hydraulickej ruke nákladného vozidla, ochota pracovať na kolesovom nakladači Caterpillar MH3022 (zaškolíme a kurz preplatíme)

- Priemerný čistý mesačný plat 1300EUR v rámci príplatkov

- práca na zmeny 2 ranná zmena 2 nočná zmena 4 dni voľno (7:00-19:00/19:00-7:00)

- Mesačné prémie 100EUR
- 13.plat
- stravné 6,50 EUR/odpracovaný deň
- preplácané lekárske prehliadky, psychotesty ...
- preplácané školenia (kurz práce na hydraulickej ruke, kurz stavebných strojov)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Recyklácia kovov

Vodičský preukaz

C, E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť učiť sa nové veci a záujem o recykláciu

Spracovanie železného odpadu
Pracovná doba prevádzky PO-NE od 0:00-24:00

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4648875  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8,13 EUR/hod.