Zvárač

Metales, s.r.o.

Miesto práce
Metales, s.r.o., M. R. Štefánika, Dolný Kubín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
5,15€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Minimálne ZP ZM-1 na zváranie s CO2
Schopnosť čítať technickú a výkresovú dokumentáciu
Samostatnosť
Plnenie plánu výroby v požadovanej kvalite a kvantite
Zodpovedný prístup

Zázemie v stabilnej spoločnosti, práca v dvojsmennej prevádzke.
Možnosť ubytovania vo firemnom byte bezplatne.
Možnosť jazykového vzdelávania (Anglický jazyk)

Informácie o výberovom konaní

Štrukturovaný životopis zaslať mailom na: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

5

Flexibilita, zodpovednosť, pracovitosť, ochota učiť sa

Spoločnosť Metales s.r.o. sa orientuje na kovovýrobu,zváranie,presné opracovanie na CNC strojoch.Taktiež sme producentom spojovacích a kotviacich prvkov (tesárske kovania).

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Metales, s. r. o.
M.R.Štefánika
026 01 Dolný Kubín
ID: 3432867   Dátum zverejnenia: 13.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   5,15€/hod.