Operátor CNC frézovacieho zariadenia

Metales, s.r.o.

Miesto práce
M.R.Štefánika, okres Dolný Kubín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
02.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha CNC strojov

1) pre operátorov CNC frézovacieho zariadenia
Riadiaci system FANUC
ponúkame:
- Práca v trojsmennej prevádzke, príplatky nočné a nadčasové hodiny
- Plat po dvojmesačnom overení schopností 1050 € brutto + príplatky
- + mesačné hodnotenie majstra výroby až do výšky 100 €
- Možnosť ubytovania vo firemnom byte bezplatne
- Práca vo výkone, normovaná výroba, v prípade prekročenia normy plusom k platu
- možnosť pracovať aj na zivnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

vyuceny v odbore strojarstvo, strojarska technologia

Počet rokov praxe

1

Požiadavky na zamestnanca:
- Schopnosť plne zriadovať pridelené stroje a zariadenia podmienkou
- Znalosť programovania v systéme FANUC
- Prax v strojárskej výrobe min. 1 rok podmienkou
- Vzdelanie stredoškolské, strojárske zameranie

Moznosť prijať aj zamestnanca bez praxe s nutným školením min.2 mesiace, školenie investuje naša spoločnosť.

Spoločnosť Metales s.r.o. sa orientuje na kovovýrobu, zváranie, presné opracovanie na CNC strojoch. Taktiež sme producentom spojovacích, kotviacich prvkov (tesárske kovania) a odsávaní aerosólov procesných kvapalín. Spoločnosť Metales s.r.o. je dodávateľom významných francúzskych a amerických strojárskych firiem.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2787264  Dátum zverejnenia: 16.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou