Reagujte bez životopisu

Vodič VZV

Metalclean s.r.o.

Miesto práce
Žarnovica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
7,25 EUR/hod.+ príplatky za nočné, víkendy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha VZV vo výrobe a v sklade hotových výrobkov

Informácie o výberovom konaní

Práca je vhodná iba pre pracovníkov z regiónu.

Požiadavky na zamestnanca

Samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť. Platný preukaz obsluhy VZV.

Firma Metalclean s.r.o. úspešne pôsobí v komplexných čistiacich a upratovacích službách. Vykonáva, sprostredkovateľskú činnosť v oblasti služieb, stavebníctva a strojárstva, konzultačnú a poradenskú činnosť, sprostredkovanie odborného zamestnania.
ID: 4505988  Dátum zverejnenia: 23.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 7,25 EUR/hod.