Obchodný zástupca/Obchodný manažér/Account Manager/KAM predaj zemného plynu a elektrickej energie

MET Slovakia, a.s.

Miesto práce
Rajská 7, 811 08 Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
min. nástupný plat 1200 - 1800 EUR/brutto + variabilná zložka (v závislosti od praxe v odbore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- akvizície nových VIP klientov a SME klientov v segment B2B (podniky, štátna správa, verejná správa)
- aktívna participácia na príprave a následná realizácia obchodných kampaní zacielených na predaj zemného plynu a elektriny podnikateľským subjektom (nie domácnostiam)
- udržiavanie a rozvíjanie obchodných vzťahov s existujúcimi klientmi spoločnosti
- vypracovávanie reportov a analýz predaja
- plnenie obchodných plánov

- možnosť odborného a kariérneho rastu
- motivujúce finančné ohodnotenie
- práca v stabilnej a dynamicky rastúcej medzinárodnej spoločnosti
- zamestnanecké benefity
- mobilný telefón, notebook a auto aj na súkromné účely

Uchádzači môžu zasielať svoje CV v slovenskom a/alebo anglickom jazyku. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí postúpia do ďalšieho kola výberového konania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.2.2019 (ostáva ešte 28 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- výborné komunikačné a organizačné schopnosti
- asertívny prístup, príjemné vystupovanie
- orientácia na dosahovanie stanovených cieľov
- obchodný duch
- samostatnosť
- skúsenosti s verejným obstarávaním sú výhodou

Spoločnosť MET Slovakia, a.s., patrí do nadnárodnej skupiny spoločností MET Group patriacich medzi najvýznamnejších dodávateľov zemného plynu a elektriny v regióne strednej a východnej Európy.

Dcérska spoločnosť MET Slovakia, a.s. poskytuje svojim klientom nadštandardný servis od roku 2010. Každoročná ambícia spoločnosti zvyšovať svoj podiel na slovenskom trhu v silnej konkurencii dodávateľov energií dáva aj Vám príležitosť zapojiť sa do nášho mladého dynamického tímu a realizovať svoj potenciál (www.skgas.met.com).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Rajská 7
811 08 Bratislava

Kontakt

ID: 2123789   Dátum zverejnenia: 14.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   min. nástupný plat 1200 - 1800 EUR/brutto + variabilná zložka (v závislosti od praxe v odbore)