Referent stavebného poriadku (zástup za materskú a rodičovskú dovolenku)

Mestský úrad v Žiline

Miesto práce
Námestie obetí komunizmu, Žilina
Termín nástupu
ihneď
1 240 EUR/mesiac- základná mzda od 1 240 EUR/mesiac brutto a osobné ohodnotenie (po ukončení skúšobnej doby) až do výšky 15 % v závislosti od plnenia požadovaných merateľných ukazovateľov. (Spolu mesačná mzda až do výšky 1 426 EUR/ mesiac brutto.), - možnosť priznať 13. plat v závislosti od plnenia strategických cieľov mesta a možnosť vyplatenia mimoriadnych odmien,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stručná charakteristika:
- vybavovanie a plnenie úloh preneseného výkonu štátnej správy na úseku stavebného poriadku

Čo ponúkame:
- možnosť priznať 13. plat v závislosti od plnenia strategických cieľov mesta a možnosť vyplatenia mimoriadnych odmien,
- flexibilný pracovný čas,
- nárok na dovolenku 5 dní nad rámec Zákonníka práce,
- stravovacie poukážky v elektronickej forme alebo finančný príspevok na stravovanie nad rámec zákona,
- zamestnanecké benefity (príspevok na regeneráciu pracovnej sily, voľný vstup na mestskú plaváreň, zvýhodnené vstupy do mestského divadla).

Informácie o výberovom konaní

Mesto Žilina, Námestie obetí komunizmu 1, 011 31 Žilina
oznamuje 1 voľné pracovné miesto, ktoré bude obsadené výberovým pohovorom na pozíciu:

Stavebný úrad : Referent stavebného poriadku (zástup za materskú a rodičovskú dovolenku)

Predpokladaný termín nástupu: ihneď

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom je nutné doručiť písomnou alebo elektronickou formou do 06.05.2024 na adresu:

Námestie obetí komunizmu 1
011 31 Žilina

alebo e-mail: [email protected]

K žiadosti je potrebné pripojiť písomný súhlas uchádzača so spracovaním svojich osobných údajov pre potreby výberového konania v zmysle zákona NR SR č.18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Súhlas so spracúvaním osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania vychádzajúceho zo súhlasu udeleného pred jeho odvolaním. Osobné údaje budú uchovávané po dobu trvania výberového konania. Po uplynutí tejto doby budú osobné údaje vymazané. Bližšie informácie o právach uchádzača ako dotknutej osoby nájdete na oficiálnom webovom sídle mesta Žilina www.zilina.sk v sekcii Ochrana osobných údajov – Informácia o spracovaní osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné alebo právne zameranie a 2 roky praxe v stavebníctve

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

v stavebníctve

Počet rokov praxe

2

Základné požiadavky:
- vysokoškolské vzdelanie II. stupňa alebo I. stupňa stavebného alebo právneho zamerania a 2 roky praxe v stavebníctve,
- nevyhnutná znalosť pracovať s projektovou dokumentáciou,
- prax vo verejnej alebo štátnej správe vítaná,
- osobitný kvalifikačný predpoklad zamestnanca zabezpečujúceho činnosť stavebného úradu výhodou,
- znalosť práce s PC (internet, Word, Excel),
- bezúhonnosť,
- flexibilita, kreativita, komunikatívnosť, zodpovednosť,
- vodičský preukaz skupiny „B“.

Vyžaduje sa znalosť:
- zákon č. 50/1976 Zb. o územnom plánovaní a stavebnom poriadku (stavebný zákon) v znení neskorších predpisov,
- zákon č. 71/1967 Zb. o správnom konaní (správny poriadok) v znení neskorších predpisov,
- zákon č. 369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších predpisov.

verejná správa

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4814240  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 240 EUR/mesiac