Referent správy zelene (zástup za materskú a rodičovskú dovolenku)

Mestský úrad v Žiline

Miesto práce
Námestie obetí komunizmu, Žilina
Termín nástupu
ihneď
1 240 EUR/mesiac- základná mzda od 1 240 EUR/mesiac brutto a osobné ohodnotenie (po ukončení skúšobnej doby) až do výšky 15 % v závislosti od plnenia požadovaných merateľných ukazovateľov. (Spolu mesačná mzda až do výšky 1 426 EUR/ mesiac brutto.), - možnosť priznať 13. plat v závislosti od plnenia strategických cieľov mesta a možnosť vyplatenia mimoriadnych odmien.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zabezpečovanie správy a údržby zelene vo vlastníctve mesta s primárnym zameraním na manažment drevín,
  • zadávanie a kontrola prác spojených so správou verejnej zelene, úplnosť fakturácie a spracovávanie platobných príkazov v súlade s príslušnými predpismi,
  • vykonávanie dozoru nad zásahmi do zelene – rozkop v zeleni,
  • zabezpečovanie sadových úprav a rekonštrukcií zelene,
  • riešenie havarijných situácií v zeleni, havarijné výruby drevín vo vlastníctve mesta, návrhy a uskutočňovanie náhradných výsadieb drevín na územiach vo vlastníctve mesta,
  • manažment likvidácie invazívnych rastlín.

  • možnosť priznať 13. plat v závislosti od plnenia strategických cieľov mesta a možnosť vyplatenia mimoriadnych odmien,
  • flexibilný pracovný čas,
  • nárok na dovolenku 5 dní nad rámec Zákonníka práce,
  • stravovacie poukážky v elektronickej forme alebo finančný príspevok na stravovanie nad rámec zákona,
  • zamestnanecké benefity (príspevok na regeneráciu pracovnej sily, voľný vstup na mestskú plaváreň, zvýhodnené vstupy do mestského divadla).

Informácie o výberovom konaní

Mesto Žilina, Námestie obetí komunizmu 1, 011 31 Žilina
oznamuje 1 voľné pracovné miesto, ktoré bude obsadené výberovým pohovorom na pozíciu:

Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia – Referent správy zelene

Predpokladaný termín nástupu: ihneď

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom je nutné doručiť písomnou alebo elektronickou formou do 10.05.2024 na adresu:

Námestie obetí komunizmu 1
011 31 Žilina

alebo e-mail: [email protected]

K žiadosti je potrebné pripojiť písomný súhlas uchádzača so spracovaním svojich osobných údajov pre potreby výberového konania v zmysle zákona NR SR č.18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Súhlas so spracúvaním osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania vychádzajúceho zo súhlasu udeleného pred jeho odvolaním. Osobné údaje budú uchovávané po dobu trvania výberového konania. Po uplynutí tejto doby budú osobné údaje vymazané. Bližšie informácie o právach uchádzača ako dotknutej osoby nájdete na oficiálnom webovom sídle mesta Žilina www.zilina.sk v sekcii Ochrana osobných údajov – Informácia o spracovaní osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.5.2024 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

s prírodovedným zameraním

Vodičský preukaz

B

  • vysokoškolské vzdelanie I. stupňa a 2 roky praxe alebo vysokoškolské vzdelanie II. stupňa s prírodovedným zameraním,
  • prax vo verejnej alebo štátnej správe v oblasti ochrany a starostlivosti o životné prostredie vítaná,
  • znalosť legislatívy upravujúcej oblasť starostlivosti o verejnú zeleň, ochranu prírody a krajiny na úrovni obce,
  • čítanie máp, projektových dokumentácií, práca s GIS,
  • znalosť biologických vlastností a biotechniky vegetačných prvkov verejnej zelene,
  • znalosť práce s PC (internet, MS Office, MS Outlook),
  • vodičský preukaz skupiny B., aktívny šofér,
  • schopnosť pracovať v záťažových situáciách, kreativita, komunikatívnosť, zodpovednosť,
  • bezúhonnosť.

verejná správa

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Kordošová
Tel.: +42141 7063 419
E-mail: poslať životopis
ID: 4810974  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 240 EUR/mesiac