Referent informačných technológií

Mestský úrad v Žiline

Miesto práce
Námestie obetí komunizmu, Žilina
Termín nástupu
01.06.2024
1 370 EUR/mesiac- základná mzda od 1 370 EUR/mesiac brutto a osobné ohodnotenie (po ukončení skúšobnej doby) až do výšky 15 % v závislosti od plnenia požadovaných merateľných ukazovateľov. (Spolu mesačná mzda až do výšky 1 575 EUR/ mesiac brutto.), - možnosť priznať 13. plat v závislosti od plnenia strategických cieľov mesta a možnosť vyplatenia mimoriadnych odmien,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stručná charakteristika:

- zabezpečovanie IT podpory pre zamestnancov a vedenie mesta v oblasti informačných systémov implementovaných v podmienkach mesta,

- implementácia nástrojov a softvéru podľa aktuálnych trendov v oblasti IT v podmienkach mesta,

- zabezpečovanie hardware a software vybavenia mestského úradu s dôrazom na hospodárnosť, efektívnosť a účinnosť,

- zabezpečovanie kontinuálneho vzdelávania zamestnancov a vedenia mesta pri práci s implementovanými nástrojmi,

- reportovanie v zmysle požiadaviek vedúceho IT oddelenia, resp. vedenia mestského úradu.

- možnosť priznať 13. plat v závislosti od plnenia strategických cieľov mesta a možnosť vyplatenia mimoriadnych odmien,

- flexibilný pracovný čas,

- nárok na dovolenku 5 dní nad rámec Zákonníka práce,

- stravovacie poukážky v EF alebo finančný príspevok na stravovanie nad rámec zákona,

- zamestnanecké benefity (príspevok na regeneráciu pracovnej sily, voľný vstup na mestskú plaváreň, zvýhodnené vstupy do mestského divadla).

Informácie o výberovom konaní

Mesto Žilina, Námestie obetí komunizmu 1, 011 31 Žilina
oznamuje 1 voľné pracovné miesto, ktoré bude obsadené výberovým pohovorom na pozíciu:

Odbor vnútornej organizácie a správy MsÚ – referent informačných technológií na Oddelení IT

Predpokladaný termín nástupu: od 01.06.2024

Hľadáme kandidáta, ktorý bude tímovým hráčom, dokáže pristupovať k riešeniu problémov a rôznych pracovných situácií s otvorenou mysľou. Mesto Žilina posilňuje IT oddelenie, kde bude mať miesto každý, kto má chuť neustále na sebe pracovať a hľadať spôsoby „ako sa niečo dá“.
Buďte súčasťou efektívnej verejnej správy.

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom je nutné doručiť písomnou alebo elektronickou formou do 19.04.2024 na adresu: Mestský úrad v Žiline
Námestie obetí komunizmu 1
011 31 Žilina
alebo e-mail: [email protected]

K žiadosti je potrebné pripojiť písomný súhlas uchádzača so spracovaním svojich osobných údajov pre potreby výberového konania v zmysle zákona NR SR č.18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Súhlas so spracúvaním osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania vychádzajúceho zo súhlasu udeleného pred jeho odvolaním. Osobné údaje budú uchovávané po dobu trvania výberového konania. Po uplynutí tejto doby budú osobné údaje vymazané. Bližšie informácie o právach uchádzača ako dotknutej osoby nájdete na oficiálnom webovom sídle mesta Žilina www.zilina.sk v sekcii Ochrana osobných údajov – Informácia o spracovaní osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Základné požiadavky:

- vysokoškolské vzdelanie I. stupňa a 4 roky praxe alebo vysokoškolské vzdelanie II. stupňa a 2 roky praxe so zameraním na informačné technológie s doložením relevantných certifikátov/školení,

- prehľad a znalosť legislatívy upravujúcej informačné technológie a ich využitie vo verejnej správe,

- znalosti v oblasti produktov Microsoft Windows, Office 365, práca s ActiveDirectory,

- znalosti pri inštalácii HW a jeho nastavení podľa potrieb užívateľa,

- základné znalosti serverovej infraštruktúry a správy,

- znalosť systémov od spoločnosti CoraGEO vítaná,

- prax vo verejnej alebo štátnej správe vítaná,

- stredne pokročilá znalosť anglického jazyka,

- precíznosť, analytické myslenie, flexibilita, kreativita, komunikatívnosť, zodpovednosť, lojalita, bezúhonnosť.

verejná správa

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4800444  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 370 EUR/mesiac