Referent pozemkovej a majetkovej agendy

Mestský úrad v Žiline

Miesto práce
Námestie obetí komunizmu, Žilina
Termín nástupu
22.04.2024
1 370 EUR/mesiac- 1 370 EUR/mesiac brutto s možnosťou osobného ohodnotenia (po ukončení skúšobnej doby) až do výšky 15 % v závislosti od plnenia požadovaných merateľných ukazovateľov. (Spolu mesačná mzda až do výšky 1 575 €/ mesiac brutto.), - 13. plat v závislosti od plnenia strategických cieľov mesta, možnosť získania mimoriadnych odmien,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie podkladov z evidencie nehnuteľností katastrálneho odboru OÚ pre potreby MsÚ,

-  vybavovanie žiadostí právnických a fyzických osôb týkajúcich sa majetkovej agendy mesta,

- kvalifikované vedenie agendy týkajúcej sa nehnuteľného majetku mesta so zameraním na usporadúvanie vlastníckych a užívacích vzťahov,

-  úzka spolupráca s Útvarom hlavného architekta mesta Žilina,

-  činnosť zameraná na nadobúdanie nehnuteľného majetku mestom Žilina,

-  koordinácia procesu pozemkových úprav.

- 13. plat v závislosti od plnenia strategických cieľov mesta, možnosť získania mimoriadnych odmien,,

-  nárok na dovolenku 5 dní nad rámec Zákonníka práce,

- stravovacie poukážky v elektronickej forme alebo finančný príspevok na stravovanie nad rámec zákona,

- flexibilná pracovná doba,

- zamestnanecké benefity (príspevok na regeneráciu pracovnej sily, voľný vstup na mestskú plaváreň, zvýhodnené vstupy do mestského divadla).

Mesto Žilina, Námestie obetí komunizmu 1, 011 31 Žilina oznamuje 1 voľné pracovné miesto, ktoré bude obsadené výberovým pohovorom na pozíciu:

Odbor právny, majetkový a verejného obstarávania – referent pozemkovej a majetkovej agendy

Predpokladaný termín nástupu: 22.4.2024

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom je nutné doručiť písomnou alebo elektronickou formou do 31.03.2024 na adresu:

Námestie obetí komunizmu 1
011 31 Žilina

alebo e-mail: [email protected]

K žiadosti je potrebné pripojiť písomný súhlas uchádzača so spracovaním svojich osobných údajov pre potreby výberového konania v zmysle zákona NR SR č.18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Súhlas so spracúvaním osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania vychádzajúceho zo súhlasu udeleného pred jeho odvolaním. Osobné údaje budú uchovávané po dobu trvania výberového konania. Po uplynutí tejto doby budú osobné údaje vymazané. Bližšie informácie o právach uchádzača ako dotknutej osoby nájdete na oficiálnom webovom sídle mesta Žilina www.zilina.sk v sekcii Ochrana osobných údajov – Informácia o spracovaní osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

v aktívnom výkone v oblasti verejného obstarávania

Základné požiadavky:

-  VŠ vzdelanie I. stupňa a 4 roky praxe alebo VŠ vzdelanie II. stupňa a 2 roky praxe,

- minimálne 2 roky praxe v oblasti geodézie a kartografie alebo v oblasti správy a evidencie          pozemkov, resp. nakladania s pozemkami,

-  znalosť práce s PC (internet, MS Office, MS Outlook),

-  zodpovednosť, samostatnosť pri riešení pracovných úloh,

-  organizačné a analytické schopnosti,

-  flexibilita, kreativita,

-  bezúhonnosť.

Vyžaduje sa znalosť:

-  zák. č. 138/1991Zb. o majetku obcí,

- zák. č. 162/1995 Z.z. o katastri nehnuteľností a o zápise vlastníckych a iných práv k nehnuteľnostiam (katastrálny zákon),

- zák. č. 66/2009 Z.z. o niektorých opatreniach pri majetkovoprávnom usporiadaní pozemkov pod stavbami, ktoré prešli z vlastníctva štátu na obce a vyššie územné celky a o zmene a doplnení niektorých zákonov,

- zák. č. 330/1991 Zb. o pozemkových úpravách, usporiadaní pozemkového vlastníctva, pozemkových úradoch, pozemkovom fonde a o pozemkových spoločenstvách,

-  zák. č. 97/2013 Z.z. o pozemkových spoločenstvách.

verejná správa

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4785794  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 370 EUR/mesiac