Referent všeobecnej administratívy a rozpočtu odboru

Mestský úrad v Žiline

Miesto práce
Námestie obetí komunizmu, Žilina
Termín nástupu
01.07.2023
1 180 EUR/mesiac- základná mzda 1 180 EUR/mesiac brutto s možnosťou osobného ohodnotenia (po ukončení skúšobnej doby) až do výšky 15 % v závislosti od plnenia požadovaných merateľných ukazovateľov. (Spolu mesačná mzda až do výšky 1 357 €/ mesiac brutto.), - 13. plat v závislosti od plnenia strategických cieľov mesta, možnosť získania mimoriadnych odmien,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie agendy preneseného výkonu štátnej správy na úseku bývania a v súvislosti s čerpaním podpory z prostriedkov Štátneho fondu rozvoja a bývania,
- zabezpečovanie agendy na úseku bytovej politiky na stavebnom úrade,
- príprava návrhu a plnenie rozpočtu odboru,
- vystavovanie objednávok, platobných poukazov, príjemiek a výdajok v pôsobnosti odboru,
- v rámci stavebného úradu dohliada na vybavenie sťažností v určených lehotách,
- zodpovednosť za aplikáciu modulov informačných systémov (CG ISS, CG DIS) na odbore,
- plnenie úloh podľa požiadaviek vedúceho stavebného úradu.

- osobné ohodnotenie (po ukončení skúšobnej doby) až do výšky 15 % v závislosti od plnenia požadovaných merateľných ukazovateľov,
- 13. plat v závislosti od plnenia strategických cieľov mesta, možnosť získania mimoriadnych odmien,
- elektronické stravné lístky/ finančný príspevok na stravovanie nad rámec Zákonníka práce,
- nárok na dovolenku 5 dní nad rámec Zákonníka práce,
- flexibilná pracovná doba,
- zamestnanecké benefity (príspevok na regeneráciu pracovnej sily, voľný vstup na mestskú plaváreň, zvýhodnené vstupy do mestského divadla).

Informácie o výberovom konaní

Mesto Žilina, Námestie obetí komunizmu 1, 011 31 Žilina

Oznamuje 1 voľné pracovné miesto, ktoré bude obsadené výberovým pohovorom na pozíciu:

Stavebný úrad – referent všeobecnej administratívy a rozpočtu odboru

Predpokladaný termín nástupu: 01.07.2023

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom je nutné doručiť písomnou alebo elektronickou formou do 12.06.2023 na adresu:

Námestie obetí komunizmu 1
011 31 Žilina

alebo e-mail: [email protected]

K žiadosti je potrebné pripojiť písomný súhlas uchádzača so spracovaním svojich osobných údajov pre potreby výberového pohovoru v zmysle zákona NR SR č.18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Súhlas so spracúvaním osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať, inak čas platnosti súhlasu skončí ukončením výberového pohovoru. Po uplynutí tejto doby budú osobné údaje vymazané.

Bližšie informácie o právach uchádzača ako dotknutej osoby nájdete na oficiálnom webovom sídle mesta Žilina www.zilina.sk v sekcii Ochrana osobných údajov – Informácia o spracovaní osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- vysokoškolské vzdelanie I. stupňa a 2 roky praxe alebo vysokoškolské vzdelanie II. stupňa
- prax v oblasti účtovníctva,
- znalosť zákona č. 150/2013 Z. z. o štátnom fonde rozvoja bývania,
- prax vo verejnej alebo štátnej správe vítaná,
- znalosť práce s PC (internet, Word, Excel),
- flexibilita, komunikatívnosť, zodpovednosť, dôslednosť,
- vodičský preukaz skupiny „B“,
- bezúhonnosť.

verejná správa

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4594711  Dátum zverejnenia: 5.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 180 EUR/mesiac