Vedúci/vedúca oddelenia verejného obstarávania

Mestský úrad v Žiline

Miesto práce
Námestie obetí komunizmu, Žilina
Termín nástupu
do 01.06.2023
1 800 EUR/mesiac- základná mzda 1 800 EUR/mesiac brutto a osobné ohodnotenie (po ukončení skúšobnej doby) až do výšky 10 % v závislosti od plnenia požadovaných merateľných ukazovateľov. (Spolu mesačná mzda od výšky 1 980 EUR/ mesiac brutto.), - možnosť priznať 13. plat v závislosti od plnenia strategických cieľov mesta a možnosť vyplatenia mimoriadnych odmien,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stručná charakteristika činnosti oddelenia verejného obstarávania:
Do kompetencie oddelenia verejného obstarávania patrí najmä zabezpečovanie procesu verejného obstarávania, pripravovanie plánu verejného obstarávania, spracúvanie súťažných podkladov, realizácia verejného obstarávania, komunikácia s orgánmi štátnej správy vo veci kontroly procesov verejného obstarávania a pod..

Náplňou práce vedúceho/vedúcej oddelenia verejného obstarávania bude najmä:
- príprava a priebežná aktualizácia priorít činnosti oddelenia verejného obstarávania,
- riadenie a organizácia práce na oddelení verejného obstarávania,
- komplexná kontrola a zodpovednosť za správnosť výstupov oddelenia verejného obstarávania voči vedúcemu odboru,
- zastupovanie oddelenia verejného obstarávania na interných stretnutiach ako aj voči tretím stranám,
- komplexná realizácia verejného obstarávania tovarov, služieb a stavebných prác, všetkých metód a procesov v zmysle platnej legislatívy,
- realizácia a zodpovednosť za obstarávanie tovarov, služieb a prác prostredníctvom Elektronického kontraktačného systému,
- administrácia profilu verejného obstarávateľa,
- zabezpečenie komunikácie s uchádzačmi v procese verejného obstarávania,
- vedenie evidencie verejného obstarávania,
- vypracovávanie správ zákaziek v Elektronickom kontraktačnom systéme,
- zabezpečenie archivácie dokumentácie oddelenia verejného obstarávania v súlade s príslušnou legislatívou.

- možnosť priznať 13. plat v závislosti od plnenia strategických cieľov mesta a možnosť vyplatenia mimoriadnych odmien,
- nárok na dovolenku 5 dní nad rámec Zákonníka práce,
- flexibilná pracovná doba,
- zamestnanecké benefity (príspevok na regeneráciu pracovnej sily, voľný vstup na mestskú plaváreň, zvýhodnené vstupy do mestského divadla).

Mesto Žilina, Námestie obetí komunizmu 1, 011 31 Žilina oznamuje voľné pracovné miesto, ktoré bude obsadené výberovým pohovorom na pozíciu:
Odbor právny, majetkový a verejného obstarávania – Vedúci/vedúca oddelenia verejného obstarávania
Predpokladaný termín nástupu: do 1.6.2023

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom je nutné doručiť písomnou alebo elektronickou formou do 10.04.2023 na adresu:

Námestie obetí komunizmu 1
011 31 Žilina

alebo e-mail: [email protected]

K žiadosti je potrebné pripojiť písomný súhlas uchádzača so spracovaním svojich osobných údajov pre potreby výberového pohovoru v zmysle zákona NR SR č.18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Súhlas so spracúvaním osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať, inak čas platnosti súhlasu skončí ukončením výberového pohovoru. Po uplynutí tejto doby budú osobné údaje vymazané.

Bližšie informácie o právach uchádzača ako dotknutej osoby nájdete na oficiálnom webovom sídle mesta Žilina www.zilina.sk v sekcii Ochrana osobných údajov – Informácia o spracovaní osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Základné požiadavky:
- VŠ vzdelanie I. stupňa a 6 rokov praxe, alebo VŠ vzdelanie II. stupňa a 5 rokov praxe v aktívnom výkone v oblasti verejného obstarávania,
- znalosť zákona č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov,
- znalosť zákona 369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších predpisov,
- prax v riadení zamestnancov – 5 rokov,
- podmienkou zaradenia do výberového konania sú zrealizované verejné obstarávania nadlimitným alebo podlimitným spôsobom pre verejného obstarávateľa evidované vo vestníku ÚVO,
- zápis v zozname odborných garantov Úradu pre verejné obstarávanie výhodou,
- znalosť práce s PC (internet, MS Office, MS Outlook),
- vysoké pracovné nasadenie, zodpovednosť, samostatnosť, komunikatívnosť, lojálnosť, flexibilita, schopnosť koncepčného riešenia problémov,
- schopnosť práce v záťažových situáciách,
- vodičský preukaz sk. B,
- bezúhonnosť.

verejná správa

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4545376  Dátum zverejnenia: 24.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac