Údržbár/elektrikár (vodič)

Mestský úrad v Žiline

Miesto práce
Námestie obetí komunizmu, Žilina
Termín nástupu
ihneď
900 EUR/mesiac- základná mzda: 900 €/mesiac brutto + osobné ohodnotenie (po skúšobnej dobe) maximálne do výšky 25 % v závislosti od plnenia požadovaných merateľných ukazovateľov . Spolu mesačná mzda až do výšky 1125 €. - 13. plat v závislosti od plnenia strategických cieľov mesta, možnosť mimoriadnych odmien,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- v rámci odbornej spôsobilosti vykonávať opravy elektrických zariadení, elektrických rozvodov,
- vykonávať opravy vodoinštalatérskych zariadení,
- preventívna údržba zámočníckeho a vodoinštalačného zariadenia v objektoch mestského úradu, radnice mesta a dielne,
- výkon maliarskych prác v kanceláriách MsÚ a radnice mesta,
- podieľa sa na premiestňovaní kancelárskych nábytkov,
- zástup vodičov skupiny B.

- osobné ohodnotenie (po skúšobnej dobe) maximálne do výšky 25 % v závislosti od plnenia požadovaných merateľných ukazovateľov .
- 13. plat v závislosti od plnenia strategických cieľov mesta, možnosť mimoriadnych odmien,
- nárok na dovolenku 5 dní nad rámec Zákonníka práce,
- flexibilná pracovná doba,
- zamestnanecké benefity (príspevok na regeneráciu pracovnej sily, voľný vstup na mestskú plaváreň, zvýhodnené vstupy do mestského divadla).

Informácie o výberovom konaní

Mesto Žilina, Námestie obetí komunizmu 1, 011 31 Žilina
oznamuje voľné pracovné miesto, ktoré bude obsadené výberovým pohovorom na pozíciu:

Odbor vnútornej organizácie a správy MsÚ v Žiline - Údržbár/elektrikár (vodič)
Predpokladaný termín nástupu : ihneď
Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom je nutné doručiť písomnou alebo elektronickou formou do 19.03.2023 na adresu:

Námestie obetí komunizmu 1
011 31 Žilina

alebo e-mail: [email protected]

K žiadosti je potrebné pripojiť písomný súhlas uchádzača so spracovaním svojich osobných údajov pre potreby výberového pohovoru v zmysle zákona NR SR č.18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Súhlas so spracúvaním osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať, inak čas platnosti súhlasu skončí ukončením výberového pohovoru. Po uplynutí tejto doby budú osobné údaje vymazané.

Bližšie informácie o právach uchádzača ako dotknutej osoby nájdete na oficiálnom webovom sídle mesta Žilina www.zilina.sk v sekcii Ochrana osobných údajov – Informácia o spracovaní osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnická

Počet rokov praxe

3

- min. stredná odborná škola (elektrotechnická )s výučným listom,
- prax min. 3 roky v remeselných činnostiach,
- osvedčenie podľa vyhlášky MPSVR SR č. 508/2009 Z.z. v znení neskorších predpisov,
- manuálna zručnosť,
- spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita,
- chuť pracovať,
- bezúhonnosť,
- vodičský preukaz skupiny B.

verejná správa

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4532535  Dátum zverejnenia: 6.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac