Referent pre správu verejného osvetlenia

Mestský úrad v Žiline

Miesto práce
Námestie obetí komunizmu, Žilina
Termín nástupu
01.04.2021
1 400 EUR/mesiac- možnosť osobného ohodnotenia max. vo výške 20 % v závislosti od plnenia požadovaných merateľných ukazovateľov (po ukončení skúšobnej doby), - možnosť priznať 13. plat v závislosti od plnenia strategických cieľov mesta a možnosť vyplatenia mimoriadnych odmien.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stručná charakteristika:
- zabezpečovanie riadenia prevádzky a údržby verejného osvetlenia,
- príprava odborných stanovísk k požiadavkám a technickým riešeniam, týkajúcich sa zásahov do systému verejného osvetlenia,
- zastupovanie mesta Žilina pri budovaní, opravách, údržbe verejného osvetlenia ako aj iných zásahoch tretích osôb do sústavy verejného osvetlenia, zahŕňajúce kontrolu a vyhodnocovanie dodržiavania legislatívnych podmienok, normatívov, podmienok vyplývajúcich z projektovej dokumentácie alebo podmienok stanovených objednávateľom, ktoré sa týkajú zásahov do verejného osvetlenia,
- koordinácia a kontrola činnosti externých dodávateľov pri budovaní, rekonštrukcii, oprave, správe a údržbe verejného osvetlenia,
- evidencia dokladov týkajúcich sa správy verejného osvetlenia,
- riešenie havarijných situácií verejného osvetlenia.

Čo ponúkame:
- nárok na dovolenku 5 dní nad rámec Zákonníka práce,
- stravné lístky hradené nad rámec zákona,
- flexibilný pracovný čas,
- zamestnanecké benefity (príspevok na regeneráciu pracovnej sily, voľný vstup na mestskú plaváreň, zvýhodnené vstupy do mestského divadla).

Informácie o výberovom konaní

Mesto Žilina, Námestie obetí komunizmu 1, 011 31 Žilina
oznamuje 1 voľné pracovné miesto, ktoré bude obsadené výberovým pohovorom na pozíciu:

Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia –Referent pre správu verejného osvetlenia.

Žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom je nutné doručiť písomnou alebo elektronickou formou do 17.03.2021 na adresu:
Námestie obetí komunizmu 1
011 31 Žilina
alebo e-mail: [email protected]

K žiadosti je potrebné pripojiť písomný súhlas uchádzača so spracovaním svojich osobných údajov pre potreby výberového pohovoru v zmysle zákona NR SR č.18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Súhlas so spracúvaním osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať, inak čas platnosti súhlasu skončí ukončením výberového pohovoru. Po uplynutí tejto doby budú osobné údaje vymazané.
Bližšie informácie o právach uchádzača ako dotknutej osoby nájdete na oficiálnom webovom sídle mesta Žilina www.zilina.sk v sekcii Ochrana osobných údajov – Informácia o spracovaní osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

v riadení prevádzky a údržby verejného osvetlenia

Počet rokov praxe

5

Základné požiadavky:
- vysokoškolské vzdelanie II. stupňa s technickým zameraním – elektrotechnický smer,
- minimálne 5 rokov praxe s riadením prevádzky a údržby verejného osvetlenia,
- znalosť legislatívy upravujúcej oblasť vyhradených technických zariadení (Vyhláška č. 508/2009),
- odborná spôsobilosť na výkon činnosti stavbyvedúci v oblasti technologických a energetických vybavení stavieb výhodou,
- znalosť práce s PC (internet, MS Office, MS Outlook),
- vodičský preukaz skupiny B výhodou,
- dôslednosť, komunikatívnosť, zodpovednosť, flexibilita,
- schopnosť pracovať v záťažových situáciách,
- bezúhonnosť.

verejná správa

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4039924  Dátum zverejnenia: 1.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac