Referent správy zelene

Mestský úrad v Žiline

Miesto práce
Námestie obetí komunizmu, Žilina
Termín nástupu
15.03.2021
950 EUR/mesiac- možnosť osobného ohodnotenia až do výšky 25% v závislosti od plnenia požadovaných merateľných ukazovateľov (po ukončení skúšobnej doby), - 13. plat v závislosti od plnenia strategických cieľov mesta, možnosť získania mimoriadnych odmien.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stručná charakteristika:
- zabezpečovanie údržby a správy zelene vo vlastníctve mesta,
- vykonávanie dozoru nad zásahmi do zelene – rozkop v zeleni,
- zabezpečovanie sadových úprav a rekonštrukcií zelene,
- riešenie havarijných situácií v zeleni, havarijné výruby drevín vo vlastníctve mesta, návrhy a uskutočňovanie náhradných výsadieb drevín na územiach vo vlastníctve mesta,
- zadávanie a kontrola výkonu v príslušnej oblasti, úplnosť fakturácie a spracovávanie platobných príkazov v súlade s príslušnými predpismi a iné.

Čo ponúkame:
- nárok na dovolenku 5 dní nad rámec Zákonníka práce,
- stravné lístky hradené nad rámec zákona,
- flexibilná pracovná doba,
- zamestnanecké benefity (príspevok na regeneráciu pracovnej sily, voľný vstup na mestskú plaváreň, zvýhodnené vstupy do mestského divadla).

Mesto Žilina, Námestie obetí komunizmu 1,011 31 Žilina oznamuje 1 voľné pracovné miesto, ktoré bude obsadené výberovým pohovorom :
Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia – Referent správy zelene

Žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom je nutné doručiť písomnou alebo elektronickou formou do 03.03.2021 na adresu:
Námestie obetí komunizmu 1
011 31 Žilina
alebo e-mail: [email protected]

K žiadosti je potrebné pripojiť písomný súhlas uchádzača so spracovaním svojich osobných údajov pre potreby výberového pohovoru v zmysle zákona NR SR č.18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Súhlas so spracúvaním osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať, inak čas platnosti súhlasu skončí ukončením výberového pohovoru. Po uplynutí tejto doby budú osobné údaje vymazané.
Bližšie informácie o právach uchádzača ako dotknutej osoby nájdete na oficiálnom webovom sídle mesta Žilina www.zilina.sk v sekcii Ochrana osobných údajov – Informácia o spracovaní osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

prírodovedný

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

v oblasti ochrany a starostlivosti o životné prostredie

Počet rokov praxe

2

Základné požiadavky:
- vysokoškolské vzdelanie I. stupňa a 2 roky praxe alebo vysokoškolské vzdelanie II. stupňa s prírodovedným zameraním alebo jemu blízke odbory,
- prax vo verejnej alebo štátnej správe v oblasti ochrany a starostlivosti o životné prostredie vítaná,
- znalosť legislatívy upravujúcej oblasť starostlivosti o verejnú zeleň, ochranu prírody a krajiny na úrovni obce,
- znalosť práce s PC (internet, MS Office, MS Outlook),
- vodičský preukaz skupiny B. výhodou,
- bezúhonnosť

verejná správa

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4034717  Dátum zverejnenia: 17.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac