Vedúci/vedúca Oddelenia ľudských zdrojov a mzdovej učtárne

Mestský úrad v Žiline

Miesto práce
Mestský úrad, Námestie obetí komunizmu, Žilina
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac- základná mzda: od 1 200 €/mesiac brutto + osobné ohodnotenie do výšky 20 % v závislosti od plnenia požadovaných merateľných ukazovateľov (po skúšobnej dobe) + 13. plat v závislosti od plnenia strategických cieľov mesta + možnosť mimoriadnych odmien

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie oddelenia (8 zamestnancov) zastrešujúceho agendu ľudských zdrojov a mzdového účtovníctva zamestnancov mesta,
- komplexné spracovávanie personálnej agendy zamestnancov a vykonávanie úkonov vo vzťahu k ostatným inštitúciám (sociálna poisťovňa, zdravotné poisťovne, ...),
- zabezpečovanie výberu zamestnancov v súlade s aktuálnymi trendami a ich vzdelávania,
- zabezpečovanie nastavenia systému odmeňovania a hodnotenia zamestnancov a systému zamestnaneckých benefitov,
- sledovanie aktuálnych zmien v legislatíve a ich implementácia v podmienkach mestského úradu,
- spracovávanie podkladov a výstupov v rámci kompetencie pre potreby vedenia mestského úradu a mesta.

- základná mzda: od 1 200 €/mesiac brutto + osobné ohodnotenie do výšky 20 % v závislosti od plnenia požadovaných merateľných ukazovateľov (po skúšobnej dobe) + 13. plat v závislosti od plnenia strategických cieľov mesta + možnosť mimoriadnych odmien,
- nárok na dovolenku 5 dní naviac,
- stravné lístky hradené nad rámec zákona,
- zamestnanecké benefity (príspevok na regeneráciu pracovnej sily, voľný vstup na mestskú plaváreň, zvýhodnené vstupy do mestského divadla).

Informácie o výberovom konaní

Základné požiadavky:
- vysokoškolské vzdelanie II. stupňa,
- prax v oblasti riadenia ľudských zdrojov min. 5 rokov,
- prax v riadiacich pozíciách min. 2 roky,
- prax vo verejnej alebo štátnej správe vítaná,
- prehľad a znalosť pracovnoprávnej a daňovo-odvodovej legislatívy,
- prehľad a znalosť aktuálnych postupov výberu zamestnancov,
- precíznosť, analytické myslenie, flexibilita, kreativita, lojalita, komunikatívnosť, zodpovednosť,
- bezúhonnosť.

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom je nutné doručiť písomnou alebo elektronickou formou do 14.08.2020 na adresu: Mestský úrad v Žiline
Námestie obetí komunizmu 1
011 31 Žilina

alebo e-mail: [email protected]

K žiadosti je potrebné pripojiť písomný súhlas uchádzača so spracovaním svojich osobných údajov pre potreby výberového pohovoru v zmysle zákona NR SR č.18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Súhlas so spracúvaním osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať, inak čas platnosti súhlasu skončí ukončením výberového pohovoru. Po uplynutí tejto doby budú osobné údaje vymazané.

Bližšie informácie o právach uchádzača ako dotknutej osoby nájdete na oficiálnom webovom sídle mesta Žilina www.zilina.sk v sekcii Ochrana osobných údajov – Informácia o spracovaní osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.8.2020 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

5

verejná správa

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Nám. Obetí komunizmu 1
011 33 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Gabriela Holičková
Tel.: +421417063419
E-mail: poslať životopis
ID: 3945186  Dátum zverejnenia: 31.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac