Referent pre strategický rozvoj a plánovanie

Mestský úrad v Žiline

Miesto práce
Mestský úrad, Námestie obetí komunizmu, Žilina
Termín nástupu
1.9.2020
1 200 EUR/mesiacosobné ohodnotenie maximálne do výšky 20 % v závislosti od plnenia požadovaných merateľných ukazovateľov (po skúšobnej dobe)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie a metodické riadenie strategického plánovania a rozvoja mesta,
- zodpovednosť za zabezpečovanie povinností vyplývajúcich zo zákona č. 539/2008 Z. z. o podpore regionálneho rozvoja,
- vypracovávanie strategických dokumentov, ich aktualizácia a spolupráca na implementácii v podmienkach mesta (Program hospodárskeho a sociálneho rozvoja, ... ),
- spolupráca s jednotlivými odbormi úradu a mestskými organizáciami pri zabezpečovaní strategických cieľov a strategickom plánovaní,
- identifikácia, analýza a vyhodnocovanie nových trendov v oblasti mestského rozvoja v podmienkach mesta Žilina,
- agenda smart cities

- osobné ohodnotenie maximálne do výšky 20 % v závislosti od plnenia požadovaných merateľných ukazovateľov (po skúšobnej dobe)
- 13. plat v závislosti od plnenia strategických cieľov mesta, možnosť mimoriadnych odmien,
- nárok na dovolenku 5 dní naviac,
- stravné lístky hradené nad rámec zákona,
- flexibilná pracovná doba,
- zamestnanecké benefity (príspevok na regeneráciu pracovnej sily, voľný vstup na mestskú plaváreň, zvýhodnené vstupy do mestského divadla).

Hľadáme kandidáta, ktorý bude pristupovať k riešeniu problémov a rôznych pracovných situácií na úseku strategického plánovania a rozvoja mesta s otvorenou mysľou, schopného prinášať nové myšlienky, poznatky, ktorý sa vie pozerať na veci s nadhľadom a v širších súvislostiach, odolného voči stresu, s chuťou neustále na sebe pracovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

v oblasti strategického plánovania a rozvoja organizácií

Počet rokov praxe

5

- vysokoškolské vzdelanie II. stupňa
- prax min. 5 rokov v oblasti strategického plánovania a rozvoja organizácií,
- prax v riadiacej/manažérskej pozícii vítaná,
- prax v oblasti verejnej správy vítaná,
- znalosť anglického jazyka,
- precíznosť, zodpovednosť, samostatnosť, analytické myslenie, flexibilita, kreativita,
- výborné komunikačné a vyjednávacie zručnosti, profesionálne vystupovanie
- bezúhonnosť,
- aktívna znalosť práce s PC (MS Office, internet, ...)

verejná správa

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3932935  Dátum zverejnenia: 3.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac