Konateľ spoločnosti Žilina Invest, s.r.o.

Mestský úrad v Žiline

Miesto práce
Žilina INVEST, s.r.o., Žilina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

riadenie spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Doklady potrebné k žiadosti o účasť na výberovom konaní:
- doklady o vzdelaní,
- stručný osobný a profesijný životopis,
- k žiadosti je potrebné pripojiť písomný súhlas uchádzača so spracovaním svojich osobných údajov pre potreby výberového konania v zmysle zákona NR SR č.18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Súhlas so spracúvaním osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať, inak čas platnosti súhlasu skončí ukončením výberového konania. Po uplynutí tejto doby budú osobné údaje vymazané.
Bližšie informácie o právach uchádzača ako dotknutej osoby nájdete na oficiálnom webovom sídle mesta Žilina www.zilina.sk v sekcii Ochrana osobných údajov - Informácia o spracovaní osobných údajov,
- v žiadosti je potrebné uviesť emailový kontakt na uchádzača.

Žiadosť spolu s potrebnými dokladmi, štruktúrovaným životopisom je potrebné doručiť písomnou formou osobne do podateľne Mestského úradu v Žiline, Námestie obetí komunizmu 1, 011 31 Žilina alebo emailom na adresu: [email protected] do 28.03.2019 do 12.00 hod.

Na obálku uveďte: „Výberové konanie na konateľa spoločnosti Žilina Invest, s.r.o. – neotvárať“.

Termín ústneho pohovoru bude prihláseným uchádzačom, ktorí spĺňajú požadované predpoklady, oznámený emailom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

8

- VŠ vzdelanie II. stupňa ekonomického alebo právnického zamerania,
- predloženie návrhu stratégie vysporiadania záväzkov a pohľadávok spoločnosti v rozsahu min. 1 až 2 normostrany A4 rozvoja spoločnosti,
- skúsenosť s riadením obchodnej spoločnosti z daného odvetvia min. 8 rokov praxe,
- znalosť práce s PC (internet, Word, Excel),
- ekonomické znalosti potrebné pre riadne vedenie obchodnej spoločnosti (tvorba rozpočtu, ekonomické riadenie – riadenie nákladov, kontroling ...)
- flexibilita, kreativita, schopnosť viesť tím ľudí.

verejná správa

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3624783  Dátum zverejnenia: 19.3.2019