Odbor stavebný – vedúci/vedúca odboru

Mestský úrad v Žiline

Miesto práce
Mestský úrad, Námestie obetí komunizmu, Žilina
Termín nástupu
marec 2019
Mzdové podmienky (brutto)
1800,00 EUR/mesiac brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie stavebného odboru

Informácie o výberovom konaní

Doklady potrebné k žiadosti o účasť na výberovom konaní:
- overené doklady o vzdelaní,
- stručný osobný a profesijný životopis,
- písomný súhlas uchádzača so spracovaním svojich osobných údajov pre potreby výberového konania v zmysle zákona NR SR č.18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Súhlas so spracúvaním osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať, inak čas platnosti súhlasu skončí ukončením výberového konania. Po uplynutí tejto doby budú osobné údaje vymazané.
Bližšie informácie o právach uchádzača ako dotknutej osoby nájdete na oficiálnom webovom sídle mesta Žilina www.zilina.sk v sekcii Ochrana osobných údajov - Informácia o spracovaní osobných údajov.

Žiadosť spolu s potrebnými dokladmi, štruktúrovaným životopisom je potrebné poslať písomnou formou na adresu: Mestský úrad v Žiline, Námestie obetí komunizmu 1, 011 31 Žilina alebo osobne do podateľne Mestského úradu v Žiline do 01.03.2019.
Na obálku uveďte: „Výberové konanie na vedúceho odboru stavebného – neotvárať“.

Termín výberového konania bude prihláseným uchádzačom, ktorí spĺňajú požadované predpoklady, oznámený písomne.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebný

Počet rokov praxe

6

- VŠ vzdelanie druhého stupňa stavebného smeru a 6 rokov praxe,
- prax v riadiacich funkciách vítaná,
- prax v oblasti územných a stavebných konaní vítaná,
- znalosť práce s PC (internet, Word, Excel),
- flexibilita, kreativita,
- osobitná odborná spôsobilosť vydaná Ministerstvom dopravy a výstavby SR, alebo Slovenskou komorou stavebných inžinierov, alebo Slovenskou komorou architektov vítaná.

Vyžaduje sa znalosť: zákona č. 50/1976 Zb. o územnom plánovaní a stavebnom poriadku (stavebný zákon), zákona č. 71/1967 Zb. o správnom konaní (správny poriadok), zákona č. 369/1990 Z. z. o obecnom zriadení, zákona č. 607/2003 Z. z. o Štátnom fonde rozvoja bývania, zákona č. 608/2003 Z. z. o štátnej správe pre územné plánovanie, stavebný poriadok a bývanie a o zmene a doplnení zákona č. 50/1976 Zb.

verejná správa

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3591678  Dátum zverejnenia: 1.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800,00 EUR/mesiac brutto