Vedúci odboru školstva, kultúry, športu a mládeže

Mestský úrad v Humennom

Miesto práce
Mestský úrad Humenné, Kukorelliho, Humenné
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
946 - 1 400 EUR/mesiacStravné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie a organizovanie práce zamestnancov na týchto referátoch:
-Referát kultúry a Zbor pre občianske záležitosti (ZPOZ)
-Mestský Školský úrad
-Referát materských škôl, základných škôl a školských jedální
-Referát mládeže a tretieho sektora
-Referát športu
-Materské školy bez právnej subjektivity

Informácie o výberovom konaní

Uchádzači o zaradenie do výberového konania doložia:
-písomnú žiadosť o zaradenie do výberového konania
-dokument „Koncepcia riadenia odboru školstva, kultúry, mládeže a športu“ s plánom fungovania na najbližšie 4 roky – maximálny rozsah – dve strany formátu A4
-vlastnoručne podpísaný profesijný štruktúrovaný životopis s uvedením celkovej doby dosiahnutej praxe
-motivačný list
-úradne osvedčená fotokópia dokladov o najvyššom dosiahnutom vzdelaní
-písomný súhlas uchádzača so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 o ochrane osobných údajov a zmene a doplnení niektorých zákonov

Žiadosť o zaradenie do výberového konania spolu s požadovanými dokladmi doručte v zalepenej obálke označenej „VK – vedúci odboru školstva, kultúry, mládeže a športu – NEOTVÁRAŤ“ na adresu:
Mestský úrad – sekretariát primátora
Kukorelliho 34
066 28 Humenné
najneskôr do 19.07.2019 do 12:00 hod.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

5

-5 rokov praxe v rámci odboru
-prax pri výkone práce vo verejnom záujme alebo štátnej službe
-znalosť legislatívy týkajúcej sa činnosti odboru a to najmä Zákon č. 369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších predpisov a prehľad platnej legislatívy pre oblasť školstva, kultúry, mládeže a športu
-vítaná znalosť cudzieho jazyka

Osobnostné predpoklady:
-manažérske, organizačné a komunikačné schopnosti
-samostatnosť a kreativita
-vysoké pracovné nasadenie, presnosť a zodpovednosť
-bezúhonnosť – podmienka výkonu práce vo verejnom záujme

Viac informácií o meste nájdete na webovej stránke www.humenne.sk
ID: 3704262  Dátum zverejnenia: 27.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 946 - 1 400 EUR/mesiacStravné