Hlavný účtovník útvaru ekonomického oddelenia MsÚ

Mestský úrad Svätý Jur

Miesto práce
Prostredná 29, Svätý Jur
Termín nástupu
01.04.2021
900 EUR/mesiacPlatové podmienky sa stanovujú v súlade so zákonom č. 553/2003 Z.z., platová trieda 5. Nástupný plat 900 Eur brutto + variabilné zložky platu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Evidencia a kontrola faktúr, reklamácie, zápisy do knihy došlých a odoslaných faktúr, účtovanie. Úhrada faktúr, schválených grantov, dotácií mesta a pod.. Vedenie podvojného účtovníctva mesta; spracovanie účtových výkazov, spracovávanie a evidencia schválených rozpočtových opatrení. Vypracovávanie podkladov rozpočtu mesta podľa funkčnej a ekonomickej klasifikácie v zmysle platnej legislatívy; sledovanie a kontrola čerpania rozpočtu mesta. Vykonávanie predbežnej a priebežnej kontroly v zmysle zákona č. 357/2015 Z.z. o finančnej kontrole a vnútornom audite. Spracovávanie podkladov ku konsolidovanej uzávierke. Vykonávanie bankového styku, sledovanie stavov účtov, kompletizovanie bankových výpisov.

Dovolenka 5 dní nad rámec Zákonníka práce.

Písomné žiadosti zasielajte do termínu 22.03.2021 na adresu Mestský úrad, Prostredná 29, Svätý Jur. K žiadosti je potrebné priložiť štruktúrovaný životopis mailový a telefonický kontakt. Uchádzač, ktorý spĺňa požadované predpoklady bude prizvaný na osobný pohovor. Bližšie informácie na www.svatyjur.sk.
Osobné údaje sú spracúvané pre potreby vyhláseného konkurzu v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. b) nariadenia EP a Rady 2016/679 o GDPR a v súlade s § 13 ods. 1 písm. b) zákona č. 18/2018 o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.
Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomického smeru

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Znalosť podvojného účtovníctva - pokročilý

Počet rokov praxe

3

Predpoklady na výkon práce vo verejnom záujme v zmysle § 3 zákona č. 552/2003 Z.z. - spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu, bezúhonnosť.
Práca s PC, MS Office, iniciatívny postoj k pracovným úlohám, samostatnosť v rozhodovaní a spoľahlivosť, zodpovednosť. Prax v predmetnej oblasti vítaná. Znalosť práce s informačným systémom IS SAMO TRIMEL vítaná. Znalosť účtovníctva rozpočtových a príspevkových organizácií.

Mestský úrad, samospráva
Mesto Svätý Jur
www.svatyjur.sk
[email protected]
ID: 4040839  Dátum zverejnenia: 2.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac