Príslušník mestskej polície

Mestský úrad Svätý Jur

Miesto práce
Prostredná 29, Svätý Jur
Termín nástupu
01.08.2020
854 EUR/mesiacPlatové podmienky sa stanovujú v súlade so zákonom č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme, nástupný plat 854 Eur brutto + variabilné zložky platu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za plnenie úloh vyplývajúcich zo zabezpečovania mestských vecí verejného poriadku, ochrany životného prostredia v meste a plnení úloh vyplývajúcich zo zákona, všeobecne záväzných nariadení mesta, z uznesení mestského zastupiteľstva a rozhodnutí primátora mesta.

Dovolenka 5 dní nad rámec Zákonníka práce.

Informácie o výberovom konaní

Požadované doklady:
- Žiadosť o zaradenie do vyhláseného konkurzu
- Kópie dokladov o dosiahnutom vzdelaní a odbornej spôsobilosti príslušníka obecnej polície
- Kópia zbrojného preukazu skupiny B alebo A
- Profesijný životopis s uvedením mailového a telefonického kontaktu
Uchádzač, ktorý spĺňa požadované predpoklady bude prizvaný na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Iné požiadavky:
- Odborná spôsobilosť príslušníka obecnej polície
- Predpoklady na výkon práce vo verejnom záujme v zmysle § 3 zákona č. 552/2003 Z.z.: spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu, bezúhonnosť.
- Vek viac ako 21 rokov.
- Telesná a duševná spôsobilosť na plnenie úloh obecnej polície.
- Samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
- Aktívna práca s PC (Word, Excel, Internet) a inými bežne používanými komunikačnými technológiami.
- Zbrojný preukaz skupiny B alebo A.

Mestský úrad, samospráva
Mesto Svätý Jur
www.svatyjur.sk
[email protected]
ID: 3934054  Dátum zverejnenia: 7.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 854 EUR/mesiac