Samostatný odborný referent stavebného úradu MsÚ

Mestský úrad Svätý Jur

Miesto práce
Prostredná, Svätý Jur
Termín nástupu
01.08.2018
Podľa zákona č. 553/2003 Z.z., platová trieda 9. Nástupný plat 850 € brutto + variabilné zložky platu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavná činnosť:
- vykonávanie správy na úseku stavebného poriadku na úrovni mesta – vykonávanie rozhodovacej činnosti stavebného úradu I. stupňa na úseku územného rozhodovania a stavebného poriadku, vrátane ukladania pokút podľa stavebného zákona,
- vykonávanie procesných úkonov v správnom konaní pri vydávaní rozhodnutí v zmysle stavebného zákona.

Dovolenka 5 dní nad rámec Zákonníka práce

Informácie o výberovom konaní

Požadované doklady:
- žiadosť o zaradenie do vyhláseného konkurzu
- profesijný životopis s uvedením mailového a telefonického kontaktu
Osobné údaje sú spracúvané pre potreby vyhláseného konkurzu v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. b) nariadenia EP a Rady 2016/679 o GDPR a v súlade s § 13 ods. 1 písm. b) zákona č. 18/2018 o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebný odbor

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Bezúhonnosť. Znalosť legislatívy v platnom znení na výkon predmetnej činnosti (napr. zákon č. 50/1976 Zb. Stavebný zákon a súvisiace vyhlášky, zákon č. 71/1967 Zb. Správny poriadok, zákon č. 372/1990 Zb. o priestupkoch, zákon č. 369/1990 Zb. o obecnom zriadení).
Iniciatívny postoj k pracovným úlohám, samostatnosť v rozhodovaní a spoľahlivosť, komunikatívnosť, flexibilnosť a zodpovednosť.
Odborná prax v predmetnej oblasti vítaná.
Dobrá znalosť práce s PC (MS Office, Internet)
Osvedčenie o získaní osobitného kvalifikačného predpokladu podľa vyhlášky č. 547/2003 Z.z. o obsahu a rozsahu odbornej prípravy a postupe pri overovaní a osvedčovaní osobitného kvalifikačného predpokladu na zabezpečenie činnosti stavebného úradu výhodou.

Mestský úrad, samospráva
Mesto Svätý Jur
www.svatyjur.sk
[email protected]
ID: 3403918  Dátum zverejnenia: 29.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Podľa zákona č. 553/2003 Z.z., platová trieda 9. Nástupný plat 850 € brutto + variabilné zložky platu.