Referent pre komunikáciu, média, marketing a vzťahy s verejnosťou

Mestský úrad Púchov

Miesto práce
Mestský úrad Púchov, Štefánikova, Púchov
Termín nástupu
Predpokladaný termín nástupu: 01.07.2024
900 EUR/mesiacpodľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov vo výkone práce vo verejnom záujme.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava a tvorba tlačových správ a mediálnych výstupov. Príprava príspevkov na sociálne siete, webové stránky. Príprava článkov a príspevkov do mestských médií. Komunikácia s externými médiami, verejnosťou a partnermi. Administratívne práce súvisiace s pracovnou pozíciou.

13. plat a ďalšie výhody v zmysle platnej KZ

Uchádzači k žiadosti o zamestnanie doložia: profesijný životopis, motivačný list, kópie dokladov o splnení kvalifikačných predpokladov, písomný súhlas s použitím osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o osobných údajoch v platnom znení.

Uchádzači na vyhlásenú pozíciu doručia písomnú žiadosť spolu s požadovanými dokladmi v zalepenej obálke označenej:
„Obsadenie pracovnej Referent pre komunikáciu, média, marketing a vzťahy s verejnosťou
- N E O T V Á R A Ť“
na adresu: Mesto Púchov, Štefániková 821/21, Púchov 020 18 alebo osobne do podateľne Mestského úradu Púchov

Mesto Púchov si vyhradzuje právo neprizvať na osobný pohovor uchádzačov, ktorí nespĺňajú všetky vyššie uvedené kritéria a požiadavky alebo nedoručia vyššie uvedeným spôsobom a v termíne požadované doklady. O termíne a mieste uskutočnenia osobného pohovoru budú uchádzači písomne informovaní.

Informácie o spracúvaní osobných údajov podľa článku 13 Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a zákona NR SR č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov sú zverejnené na webovom sídle prevádzkovateľa www.puchov.sk a na úradnej tabuli v priestoroch prevádzkovateľa.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.5.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie v oblasti komunikácie, marketingu, respektíve kultúry, prax v danej oblasti výhodou )

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office – Excel - Pokročilý
Microsoft Office – Word - Pokročilý
Microsoft Office – PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Office – Outlook - Pokročilý
znalosť grafických programov - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Znalostné a iné predpoklady:
 znalosť zákona č. 369/1990 Z. z. o obecnom zriadení,
 znalosť zákona č. 311/2001 Z. z. Zákonník práce,
 znalosť zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme,
 znalosť VZN a zásad mesta Púchov,
 zákon o periodickej tlači a agentúrnom spravodajstve a o zmene a doplnení niektorých zákonov (tlačový zákon),
 zákon o slobodnom prístupe k informáciám a o zmene a doplnení niektorých zákonov (zákon o slobode informácií),
 všeobecný spoločenský prehľad, spoločenská etiketa,
 znalosť mikro a makroprostredia mesta Púchov,
 znalosť ovládania mobilnej audiovizuálnej techniky a sociálnych sietí (FB, IG),
 vysoká úroveň znalosti slovenského jazyka a pravidiel slovenského pravopisu,
 znalosť anglického jazyka na používateľskej úrovni,
 znalosť práce s administráciou webových stránok

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
 samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilnosť, príjemné vystupovanie, kultivovaný prejav,
 profesionálne vystupovanie a schopnosť nadväzovať nové kontakty
 aktívny prístup k pracovným úlohám
 bezúhonnosť,
 vodičské oprávnenie: Skupina B

Mesto Púchov - Mestský úrad v Púchove.

Kontakt

ID: 4820436  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac