Vedúci oddelenia finančného

Mestský úrad Levoča

Miesto práce
Námestie Majstra Pavla 4/4, okres Levoča
Termín nástupu
01.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie finančného oddelenia Mestského úradu Levoča, ktoré komplexne zabezpečuje agendu účtovníctva a rozpočtovníctva a správu miestnych daní a poplatkov.

pružný pracovný čas, doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom zamestnávateľa, podmienky na odborný a profesionálny rast

Miesto vedúceho finančného oddelenia Mestského úradu Levoča je obsadzované na základe vyhláseného výberového konania číslo: 17166/2018-OaVP-L v zmysle § 5 zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov. Výberové konanie bolo vyhlásené dňa 16. 04. 2018 na webovom sídle mesta Levoča www.levoca.sk. O účasť vo výberovom konaní sa treba uchádzať písomnou - listinnou žiadosťou s požadovanými prílohami doručenou do podateľne Mestského úradu Levoča v uzatvorenej obálke s označením "VK - vedúci oddelenia finančného" s poznámkou "NEOTVÁRAŤ" najneskôr o 14.00 h dňa 20. 05. 2018 (vrátane). Plné znenie vyhláseného výberového konania je na www.levoca.sk.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie

Počet rokov praxe

5

počítačové znalosti,
znalosti právnych predpisov vzťahujúcich sa k pracovnej náplni obsadzovanej pracovnej pozície

samospráva, podľa zák. č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme
ID: 3366015  Dátum zverejnenia: 18.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou