Logo Mestský úrad Bojnice

Projektový manažér

Mestský úrad Bojnice

Miesto práce
Sládkovičova 176/1, Bojnice
Termín nástupu
01.06.2024
1 050 - 1 600 EUR/mesiacpodľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov. Výsledná mzda bude závisieť od rozsahu znalostí a praktických skúseností uchádzača a bude dohodnutá individuálne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-rozpracovanie navrhovaných zámerov vyplývajúcich z rozvojových iniciatív Európskej komisie alebo špecifických priorít rozvoja na úrovni SR do konkrétnych opatrení a projektov

-tvorba a aktualizácia strategických a koncepčných dokumentov územia (primárne programov hospodárskeho a sociálneho rozvoja)

-návrh a rozpracovanie projektových zámerov v súlade s územne platnými programami hospodárskeho a sociálneho rozvoja, strategickými a koncepčnými dokumentmi územia, akčnými plánmi a pod. v programovom období 2021 – 2027

-odborné činnosti spojené s prípravou, koordináciou a riadením činností v rámci finančnej implementácie projektov

-monitoring projektov a evidovanie výsledkov projektov, vypracovanie monitorovacích správ, doplňujúcich monitorovacích údajov a informácií

-zabezpečovanie komunikácie so zainteresovanými stranami – Riadiace orgány a Sprostredkovateľské orgány

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.5.2024 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

(ekonomické, technické, právnické výhodou)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Mestský úrad v Bojniciach, samospráva

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Sekretariát MsÚ Bojnice
E-mail: poslať životopis
ID: 4805510  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac