Logo Mestský parkovací systém, spol. s r.o.

Pracovník/čka zákazníckej podpory pre objektívnu zodpovednosť

Mestský parkovací systém, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Od 1 300 EUR/mesiacMzda od 1300,- EUR brutto - závisí od pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  1. Osobná komunikácia s občanmi ohľadom kontroly parkovania v Bratislave
  2. Osobná komunikácia s občanmi ohľadom pokút za parkovanie
  3. Informácie k úhrade pokút
  4. Informácie o rozkaze o uložení pokuty
  5. Prijímanie odporov
  6. Poskytovanie informácií ohľadom regulácie parkovania v Bratislave
  7. Práca v interných systémoch

​Peňažné benefity:
​- Osobné príplatky
​- Odmeny

- Príspevok na III. pilier
​- Príspevok na dopravu
​- Multisport karta
​- Možnosť profesijného a odborného rastu. Výborná príležitosť podieľať sa na tvorbe modernej mestskej firmy a byť pevnou oporou tímu
​- viac dovolenky a sick-days​

Na osobné stretnutie si vyhradzujeme právo pozvať len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Administratíva, doprava, právo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Výhodou

Počet rokov praxe

3

Vynikajúce komunikačné a organizačné schopnosti

Schopnosť pracovať s CRM systémami

Empatia a ochota pomáhať zákazníkom

Trpezlivosť a schopnosť riešiť problémy

Čistý register trestov

Mestský parkovací systém, spoločnosť s ručením obmedzeným, je právnickou osobou, so 100% účasťou jediného spoločníka - Hlavné mesto SR Bratislava. Mestský parkovací systém je servisná organizácia, ktorá bola obnovená v rámci novovznikajúceho systému parkovacej politiky za účelom efektívneho zabezpečenia služieb pre hlavné mesto a má ambíciu stať sa stabilným, prosperujúcim a profesionálnym partnerom pre svojich zadávateľov ako aj pre komerčný dopyt.
Vykonávame odťahy a prekládky vozidiel, zabezpečujeme servis celomestskej parkovace politike PAAS vo forme prípravy komunikácie a materiálov, zákazníckej podpory, registrácií a kontroly. Prevádzkujeme podzemnú parkovaciu garáž Krížna a pre našich klientov zabezpečujeme návrh, realizáciu a prevádzku parkovacích technológií.
Cieľom je efektívne zabezpečenie vyššie uvedených činností vo forme služieb pre hlavné mesto a mestské časti ako kľúčových partnerov spoločnosti Mestský parkovací systém.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Baránková
Tel.: +421947924239
E-mail: poslať životopis
ID: 4832437  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac